5 דרכים להפיק אירוע חברה מוצלח

מעוניינים להפיק אירוע חברה מוצלח לעובדי החברה שלכם? אירוע כזה שיזרים מגוון רחב של אנרגיות חדשות לארגון ולא ממש יודעים מאיפה להתחיל? ובכן, אחד הטיפים הכי טובים שאנחנו יכולים להעניק לכם יהיה לפנות לשירותיה של חברת הפקות מקצועית שתאפשר לכם לקחת את החזון שלכם לכדי מציאות, ולהפיק עבורכם את אירוע החברה עליו חלמתם. כל זאת, באופן מקצועי ומדויק שאינו דורש בתעסוקתכם בעניין ומבלי שתעמידו את סיכויי ההצלחה של האירוע שלכם בסיכון בעקבות חוסר ההיכרות שלכם בעולם הפקת האירועים. יחד עם האמור, גם כאשר פונים לשירותיה של חברה כזו, חשוב שתדעו מהן באמת הדרכים שיאפשרו לכם להרים אירוע חברה מושלם. אי לכך, החלטנו לרכז לשורות הבאות את הדגשים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון לפני שמפיקים אירוע חברה מוצלח במיוחד:

הגדרת האירוע

הדבר הראשון שיהיה עליכם לעשות לפני שאתם יוצאים לדרך יהיה להגדיר את אירוע החברה שלכם לעומק. על כן, נסו להבין את המטרה שלו לעומק באמצעות שאילת שאלות מכוונות כדוגמת מהי מטרת האירוע? מה יהפוך יום כיף שכזה להצלחה ומה לכישלון? האם מדובר על אירוע של יום שלם, מספר שעות או שבכלל מספר ימים? האם אתם מעוניינים לערוך את האירוע בארץ, או בחו"ל? האם מדובר על אירוע כזה שתפקידו העיקרי הוא לגבש ולחבר בין עובדי הצוות, או שאולי סתם לפנק אותם עם אפשרות לחופשה בה הם יוכלו להנות עם המשפחות שלהם ללא קשר בסביבת העבודה? ובכן, מיותר לציין כי לכל השאלות הללו חשיבות לא קטנה בכל הסובב סביב הפקה מוצלחת של אירוע חברה.

אירוע חברה מוצלח

בנו שלד לאירוע חברה מוצלח

תכנית שלד מדויקת לאירוע שלכם למעשה תעניק לכם את נקודת הפתיחה האידיאלית להפקת אירוע מוצלח. למעשה, עדיין לא מדובר בתוכנית בה יהיה עליכם לפרט לעומק על ההפעלות, הארוחות ושאר מרכיבי האירוע, אלא בתכנית שבה יהיה עליכם להגדיר את הלו"ז של האירוע, איך מגיעים ממקום אחד למקום אחר, איפה שוהים, באיזה שעה חוזרים וכיוצא בכך. יחד עם זאת, עליכם לזכור כי מדובר על תוכנית שצריכה לכלול בתוכה את כל הקווים המנחים לפעילויות השונות שאתם מעוניינים לשלב באירוע שלכם. עליכם לזכור – ככל שתתייחסו לכל הפרטים, מהגדולים ביותר עד הקטנים ביותר, ועדיף כמה שיותר מוקדם, כך למעשה תוכלו להגדיל באופן משמעותי את סיכויי הצלחת האירוע שלכם.

בנו תוכנית מראש – אירוע חברה מוצלח דורש תכנון

כעת כבר הגעתם לשלב בו יהיה עליכם לחשוב טוב טוב על בניית תכנית האירוע. על כן, עליכם לזכור כי אירוע חברה מוצלח הוא אירוע הכולל בתוכו מגוון רחב של פעילויות שונות שתוכלו לשלב באירוע בהתאם למטרתו, הגדרתו, לתקציב, לתקופה בשנה בה האירוע נערך, לשעה בה מתקיים האירוע וכיוצא בכך. כמו כן, את כל אלו יהיה עליכם להגדיר כבר עכשיו ובהתאם, לקבוע לוח זמנים מדויק שיעניק לכם את האפשרות לערוך בקרה שתציג לכם מה קורה בכל רגע נתון.

לא לשכוח לצלם – אירוע חברה מוצלח מעלה זכרונות

אחד הדברים החשובים ביותר ולמעשה, אחד הדברים הטובים ביותר שיסייעו לכם להפוך את אירוע החברה שלכם לבלתי נשכח יהיה לצלם את האירוע. עליכם לזכור כי ערכו של אירוע הוא לא רק בקרב העובדים שהשתתפו וכן גם לא רק בקרב נקודת הזמן בה האירוע התבצע. למעשה, בעת בה תצלמו מספר סרטונים של האירוע, הרי שתוכלו להשתמש בחומרים הללו ולהציגם לעובדים עתידיים שיגיעו לחברה ויוכלו להתרגש מכל התמונות והסרטונים שעולים מתוך ארכיון האירועים של החברה שלכם. זאת בעוד כי ההמלצה המרכזית תהיה לצלם את האירוע באמצעות סטילס ווידאו, כאשר לא פחות חשוב לוודא כי אכן בוחרים באנשי המקצוע הטובים ביותר לביצוע המשימה.

אירוע חברה מוצלח

אוכל ושתייה

מיותר לציין כי אוכל ושתייה מהווים מרכיבים חיוניים בכל אירוע. אתם מכירים את זה מכלל האירועים השונים, בין אם מדובר על חגיגות בר/בת מצווה, חתונות וכן, הדבר גם תקף לאירועי חברה, לרבות כאשר מדובר על אירוע כזה שצריך להיחשב כמוצלח. ההמלצה שלנו תהיה לנסות לעשות זאת בתבנית של "הכל כלול" ונסו לוודא כי אף אחד לא נשאר צמא או רעב לאורך כל האירוע.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

למה כדאי להשתמש בציליות חוף ממותגות
יום כיף בעמק המעיינות – טיול ברכבי גולף ולייזר טאג
נהנים ברוגע והשלווה בעמק האלה
יום כיף בירושלים – מבט אל העבר
יום כיף בצפון – מגלים את האוצרות של חיפה

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר