5 המלצות למתנות לחג ראש השנה לעובדים

מתנות לראש השנה בחלוף השנים האחרונות הפכה למשימה לא פשוטה בקרב בעלי העסקים השונים שכן, מעת לעת מגוון האפשרויות הופך לרחב יותר, מה שהופך את הבחירה למורכבת הרבה יותר. לא מעט מבעלי העסקים ברחבי מדינת ישראל מעוניינים בכך שצוות העובדים שלהם יהיו מסופקים ולכן, מרביתם תוהים אודות בחירה המתנה האידיאלית לעובדים בכל שנה ובכל אירוע חגיגי כזה או אחר. על כן, במידה ואתם מאותם מעסיקים שנוטים לחשוב שמדובר על פעולה שניתן לוותר עליה, חשוב לנו להזכיר לכם בראש ובראשונה למה כן מומלץ להעניק מתנות לעובדים:

הוקרת תודה והערכה בהענקת מתנות לראש השנה

במידה ואתם מחפשים אחר מתנות לראש השנה לעובדים, עליכם לזכור כי בראש ובראשונה, מדובר על פעולה שתציג לעובד כי אכן מעריכים אותו, את עבודתו ואת נאמנותו. זאת בעוד כי מדובר על ההערכה חשובה במיוחד בקרב העובדים, בין אם מדובר על צוות חדש ורענן ובין אם מדובר על צוות וותיק שכן, היא עשויה לשפר בצורה נרחבת את תחושתם בסביבת העבודה.

ריגוש העובדים במתנות לחג

במידה ואתם מתבלטים בכל הנוגע לאפשרויות השונות העומדות בפניכם ועדיין לא יודעים מאיפה להתחיל, התחילו מחיפוש אחר מתנה לחג שתשמח ותרגש אותם. זאת בעוד כי אחת הסיבות העיקריות שבגינן בוחרים בעלי העסקים השונים להעניק מתנות מקוריות לעובדים היא למעשה העובדה כי עצם הענקת המתנה מוביל לאושר ושמחה, בין אם מדובר על מתנות יוקרתיות ומיוחדות ובין אם מדובר על מתנות קטנות שמראות מעט תשומת לב. כך או כך, ניתן לומר ללא צל של ספק כי הן יגרמו לשמחה גדולה בקרב צוות העובדים שלכם.

נכנסים לאווירה – מתנות לחגים 

ברוב המוחלט של המקרים, מעניקים מתנות לעובדים לקראת החגים שכן, על מנת להיכנס לאווירת ראש השנה בסביבת הארגון שלכם, ניכר כי אין דבר מתאים יותר מאשר אוסף מתנות מרגשות שישברו את שגרת העבודה בתחילת החג, מתנות שמכניסות את מקום העבודה כולו לאווירה חגיגית שקשה להתעלם ממנה. 

אז איך לבחור מתנות לראש השנה?

על מנת לוודא כי אתם ניגשים על מעמד הבחירה בצורה ממוקדת יותר, צורה כזו שתאפשר לכם לבצע בחירה של מתנות לראש השנה בצורה המדויקת ביותר, ריכזנו עבורכם מספר המלצות שעשויות לתפוס את תשומת לבכם:

1. מארז חגיגי של ראש השנה

בעת בה אנו מדברים על בחירת מתנות לראש השנה, ניכר כי אחת הבחירות הקלאסיות ביותר תהיה רכישת מארזים חגיגיים שכן, מדובר על בחירה "ניטרלית" שתבטיח לכם שאין עובד שלא יהנה ממנה ולא ישתמש בה. 

מתנות לחג ראש השנה

2.עט יוקרתי ואלגנטי

בין מגוון האפשרויות הרחב, תוכלו לרכוש עבור צוות העובדים המסור שלכם עטי יוקרה עם חריטה אישית, על מנת להוקיר להם תודה באמצעות מתנה שימושית ואלגנטית. זאת בעוד כי חריטה אישית של שם העובד או לחילופין ברכה אישית עשויים לעולל ריגוש רב בקרב כל עובד שכן, עליכם לזכור כי פידבק חיובי מעולם לא הוביל עובד להתרשלות בעבודתו. 

3.שוברי קנייה

מיותר לציין כי מתנות לעובדים לא חייבות לבוא לידי ביטוי במוצר פיזי מובהק, זאת בעוד כי תוכלו להיות בטוחים כי העובדים שלכם לא יביעו צער אם תעניקו להם שוברי קנייה למימוש במסעדות שונות ברחבי הארץ. עליכם לזכור כי יציאה מגובשת של צוות העובדה לארוחה מהנה על חשבון הארגון, היא למעשה אחד מתוך מנועי המוטיבציה הטובים ביותר כיום. 

4.מוצרי קוסמטיקה

ברוב המקרים, מקבלות המתנה יתלהבו ממתנות שכאלה שכן, יהיה מדובר בעיקר על המגדר הנשי, אך באותה נשימה תוכלו להיות בטוחים כי ישנם לא מעט גברים שיהנו לקבל ערכת טיפוח מפנקת. כמו כן, ההמלצה בסוג כזה של מתנות לעובדים תהיה לצרף פתק החלפה למתנה, מאחר והחיבור למוצרי טיפוח מסוימים עשוי להיות אינדיבידואלי למדי. 

5.מארז יין יוקרתי

מיותר לציין כי כל עובד נהנה לקבל יין, בעוד כי מדובר על אחת המתנות היוקרתיות והקלאסיות ביותר שכן, לצד מארז שוקולדים מפנק וברכה אישית מרגשת, ניכר כי תוכלו להרים את האווירה בסביבת העבודה שלכם וכן, לסייע לעובדים שלכם בפתיחת חג מוצלחת ביותר. אחרי הכל – מי יגיד לא לבקבוק יין משובח לצד שוקולד איכותי בשולחן החג?

מתנות לחג ראש השנה

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

מתנות לחג ראש השנה לעובדים – איך תבחרו נכון
למה כדאי להשקיע במתנות לחגים לעובדים
הרכיבו לעצמכם מארז לעובד חדש
5 סיבות להשקיע באתר בחירה לעובדים
5 מתנות לפסח שלא כדאי לתת לעובדים שלכם

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר