5 המלצות למתנות לעובדים חדשים

מתנות לעובדים חדשים אינן רק מחוות אדיבות, אלא הן מהוות השקעה אסטרטגית בבית העסק שלכם לכל דבר ועניין. למעשה, מתנה לעובד חדש יכולה לקבוע את האווירה שבה הצטרף העובד אל החברה שלכם ולכן, מתנה מושקעת שניכר כי יש מאחוריה מחשבה עמוקה יכולה בהחלט להשפיע על תפקודו העתידי של עובד חדש בבית העסק שלכם. נוסף על כך, האופן בו מתבצעת קבלת פנים בסביבת העבודה לעובד חדש משפיע לא פחות ועל כן, חשוב מאוד להבהיר ליתר העובדים שהכלל בסביבת העבודה שלכם הוא לקבל את כולם באדיבות ובידיים פתוחות, זאת על מנת להטמיע סביבת עבודה חיובית ומכילה. 

תחושת חשיבות בהענקת מתנות לעובדים חדשים

הוכח בעבר כי עובדים שמרגישים מוערכים במקום עבודתם בדרך כלל יתנו מעצמם מעבר למצופה וזוהי הסיבה העיקרית לחשיבות הרבה ביצירת סביבת עבודה חיובית ומהנה, כזו אשר תגרום לעובדים להיות מרוצים ממקום עבודתם. עם זאת, עולה קושי רב בקרב בעלי עסקים בבחירת מתנות לעובדים חדשים אשר יתרמו ביצירת סביבת עבודה שכזו, מאחר והדבר מצריך מחשבה רבה ולא תמיד לבעלי העסקים יש זמן להקדיש לשם כך. לכן, החלטנו לרכז עבורכם בכתבה הבאה את מירב הטיפים על בחירת מתנות לעובדים, זאת על מנת שתוכלו לבחור את המתנות הטובות ביותר ותדעו כיצד לבצע זאת נכון. 

המתנות לעובדים הטובות ביותר

הצטרף אל צוות העובדים שלכם עובד חדש ואתם מעוניינים לבחור לו מתנה לעובד שתגרום לו להתחיל את הדרך בחברה שלכם ברגל ימין ולהרגיש שהוא הגיע למקום בו דואגים לעובדיו, אך אתם מתקשים מאוד לבחור מתנה שכזו. מה עליכם לעשות? תחילה, כאשר אתם בוחרים מתנה לעובד חדש, עליכם להתחשב במידע שכבר יש לכם עליו קודם לכן מההיכרות המוקדמת אשר ערכתם עמו בסמוך לקבלתו אל החברה. לדוגמא, במידה ואתם יודעים שהעובד החדש בצוות שלכם חובב גדול של ספרי מתח, ייתכן שלהוסיף לערכת הקבלה לחברה שלו מותחן מעניין ישדרג משמעותית את המתנה. 

מתנות לעובדים חדשים

דרכים נוספות לבחירת מתנות לעובדים חדשים

דרך מומלצת לייחד את המתנות לעובדים חדשים בחברה שלכם יכולה להיות על ידי נתינת מתנה לעובדים שתנעים את שגרת העבודה של העובדים , מתנות כמו עציץ שהופך את סביבת המשרד ליפה ונעימה יותר, שלט קטן ואישי למשרד שנותן להם תחושת שייכות החל מהרגע הראשון ועוד. במידה ואתם בכל זאת מרגישים שקשה לכם לבחור מתנה לעובד חדש או שאין לכם מספיק היכרות מקדימה עם אותו העובד, אופציה נוספת וטובה לא פחות יכולה להיות בחירה מתוך אתרי מתנות לעובדים. למעשה, מדובר באתרים בהם המעסיקים רוכשים שוברים טעונים מראש (כמו ״גיפטקארד״) והעובדים מקבלים קישור. לאחר קבלת הקישור, עובד אשר קיבל אותו יכול לראות כמה שווה השובר שלו ואיזה מתנות יכול לקנות עם הסכום שברשותו.

ערכה לעובד חדש – הפתרון המושלם

בעת בה אנו מדברים על חלוקת מתנות לעובדים חדשים, אחת מהאפשרויות הטובות ביותר יכולה להיות ערכה המותאמת במיוחד למען קבלת עובדים חדשים אל החברה, זאת במידה והאפשרויות הקודמות שמצוינות בכתבה זו אינן מתאימות בעיניכם. למעשה, ערכה מותאמת אישית יכולה להיות מתנה שתשמש את העובד החדש רבות ובו זמנית, עשויה להגביר את תחושת השייכות שלו לחברה החל מהרגע הראשון, זאת על ידי מיתוג ייחודי ומושך לעין. נוסף על כך, עוד יתרון מובהק של ערכות ממותגות הוא שמעסיקים יכולים להכיל עליהן חלק מהאני מאמין של החברה ובכך להטמיע זאת לעובד בצורה נגישה וידידותית החל מהרגע בו הצטרף אל הצוות. 

מתנות לעובדים חדשים

כך תתאימו אישית את המארז לעובד

כאשר מדובר על הכנת ערכה לעובדים החדשים, עליכם לחשוב מראש כמעסיקים מה יכול להיות חיוני לכל עובד חדש אשר מצטרף אל החברה שלכם. לדוגמא, במידה ואתם מנהלים חברה שמציעה פתרונות שיווקיים ברשתות החברתיות, מדריך קצר אך מפורט שמסביר על ההתנהלות בפלטפורמה מסוימת יכול להיות תוספת מעולה לערכת הקבלה לצוות של העובדים החדשים שלכם. יתרה מזאת, בעת עיצוב ערכת קבלה עבור עובדים חדשים, אפשרי גם להתחשב בעונה בה העובד הצטרף אל הצוות שלכם. לדוגמא, במידה ועובד הצטרף אל החברה שלכם בקיץ, כובע ממותג של החברה שלכם יכול להיות אפשרות נפלאה ואקטואלית לעונה להוסיף אל הערכה לקבלת העובד החדש, אפשרות בה העובד יערוך שימוש נרחב. 

מתנות לעובדים חדשים

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

איך תיקי גב ממותגים עוזרים לחזק את המותג
למה כדאי להשקיע במתנות לחגים לעובדים
5 מתנות לחג לעובדים המומלצות ביותר
איך לבחור מתנות לפסח לעובדים במינימום מאמץ
הרכיבו לעצמכם מארז לעובד חדש

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר