5 המלצות של תיקי הרשל 

מגוון רחב של חברות מובילות בישראל ובעולם בכלל בוחרות לרכוש תיק הרשל עבור העובדים שלהם בתור מתנות ממותגות לקראת החגים והאירועים השונים בארגון, זאת בעוד כי תיקי הרשל הם התיקים הנמכרים ביותר במדינת ישראל, ולא קשה להבין מדוע. על כן, עשרות ואף מאות חברות בוחרות להתחדש בתיקים ממותגים של חברת הרשל, תיקים אשר משמשים כאמצעי שיווקי נהדר עבור אותם המעסיקים, אמצעי שיווקי הכרוך בעלות כספית נמוכה במיוחד. יחד עם האמור, כולנו מכירים את תיקי הרשל בתור מותג ותיק עם ניסיון רחב שנים בתעשיית התיקים שכן, החברה מונה מגוון רחב של תיקים שמפוזרים להם ברחבי העולם כולו. 

למה דווקא תיקי הרשל כמתנה לעובדים?

ובכן, בראש ובראשונה – העיצוב. על כן, תיקי הרשל ידועים בעיצוב צעיר, ייחודי המשלב בתוכו נוסטלגיה לצד מראה מודרני במיוחד, מה שיוצר קו עיצובי בולט ודומיננטי שיתפוס את תשומת ליבם של כל הסובבים. כמו כן, עליכם לזכור כי כל התיקים של חברת הרשל מעוצבים כפי שתיקי הגב היו מעוצבים בעבר, אך יחד עם שילוב מודרני שיכניס את האלמנט העיצובי הנוסף שהופך את הבחירה למסוגננת במיוחד. יחד עם זאת, מדובר על תיקים המאפשרים מגוון רחב של שימושים, כך שתוכלו להיות בטוחים כי המגוון הרחב יציע בתוכו לפחות בחירה אחת שתתאים לצרכים שלכם. 

יחד עם זאת, חשוב לציין כי החל משנת 2015, החלה תנופה יוצאת דופן של תיקי הרשל ברחבי מדינת ישראל, בעוד כי תיק הרשל הפכו להיות המותג המוביל בקרב הסטודנטים וחברות ההייטק השונות במשק הישראלי, חברות אשר מעוניינים לפנק את העובדים שלהם במתנות איכותיות ושימושיות. 

אז באיזה תיק הרשל כדאי לבחור?

במידה ואתם מוצאים את עצמכם מבולבלים לאור מגוון התיקים הרחב אותה מציעה חברת הרשל בקולקציות המגוונות שלה, ריכזנו עבורכם הסברים קצרים לצד הדגמים השונים ואופן השימוש בהם:

תיקי הרשל מניילון

מדובר למעשה על אחד הדגמים המובילים של תיקי הרשל, דגם אשר מתאים במיוחד עבור אנשים אשר מחפשים תיק קל לנשיאה המתלווה אל תכונות עמידות במיוחד.
לדוגמא תיק טרוולר הרשל.

תיקי הרשל

תיק הרשל פופ קויז למחשבים ניידים

תיק למחשבים ניידים. תיק שמגיע יחד עם מגנט ייעודי והוא מתאים בעיקר לאנשים אשר מעוניינים בתיק קומפקטי ונוח לנשיאת המחשב שלהם.

תיקי הרשל תיקי הרשל

תיקי צד עם רצועת נשיאה

דגם נפוץ נוסף של הרשל יהיה תיק כתף עם רצועות נשיאה, דגם שמתאים במיוחד עבור אנשים אשר מחפשים בתיק קטן אשר מצויד בתא ראשי גדול שיאפשר להם לקחת את כל מה שהם זקוקים לו בשגרת היום יום שלהם.

תיק הרשל "אמריקה הקטנה"

במידה ואתם לא כאלה שמתפשרים על איכות, ההמלצה שלנו תהיה לבחור בתיק הדגל של החברה, תיק שמרכז לתוכו קצת מכל דגם אחרות – "Little America".

תיקי הרשל

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

תיקי הרשל VS תיקי סמסונייט – השוואה
צעדים חשובים לקליטת עובד חדש בחברה
מתנות לראש השנה 2023
מומלצים – 5 תיקי גב לעובדים לשנת 2023
מידע חשוב על קפוצ'ונים ממותגים

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר