5 מתנות לחג לעובדים המומלצות ביותר

כידוע לכולנו, צוות העובדים שלנו הוא הדבר הכי חשוב במערך העסקי שלנו שכן, בלעדיהם לא נוכל לספק את השירותים או לחילופין המוצרים האידאליים עבור קהל הלקוחות שלנו שכן, במטרה לוודא כי צוות העובדים שלנו אכן מבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר, הרי שעלינו להשקיע בהם ולהעניק להם את האפשרות לראות כי באמת אכפת לנו מהם. זאת בעוד כי אחת הדרכים הטובות ביותר להבעת אכפתיות כלפי הצוות תבוא לידי ביטוי בהענקת מתנות לעובדים, בין אם מדובר על מתנות לחג ובין אם מדובר על מתנות לאירועים פרטיים כאלו ואחרים. על כן, מיותר לציין כי יש מגוון רחב של סיבות שבגינן נוכל להעניק מתנות לעובדים, בעוד כי הדבר החשוב ביותר יהיה עצם הענקת המתנה. כמו כן, עליכם לזכור כי הענקת מתנות לעובדים היא פעולה מבורכת, פעולה כזו שתציג אותנו באור חיובי ותוכיח לעובדים כי הם אכן נמצאים בסביבת העבודה הנכונה עבורם. 

האם לתת לעובדים מתנות בחגים בלבד?

למרות העובדה כי הענקת מתנות לחג לעובדים היא פעולה שנמצאת בגדר חובה, עליכם לזכור כי מתנות לעובדים יכולות אף להיות מתנות שהם מקבלים באירועים מיוחדים כדוגמת אירוע חתונה, יום הולדת וכיוצא בכך. כמו כן, במידה ואכן מדובר על אירוע פרטי, ההמלצה המרכזית תהיה לוודא כי הבחירה שלכם תואמת לאופי האירוע וכן גם לאופי העובד החוגג. בשורה התחתונה – עלינו להתאים מתנה לכל עובד בהתאם לאופי שלו או לחילופין להעניק את אותה המתנה לכלל העובדים, מתנה כזו שתתאים לשכבת גילם וכן גם לתחומי העניין שלהם. למשל, כאשר אנו מדברים על מתנה כמו מחזיק מפתחות או ערכת כוסות מהודרת, ניכר כי מדובר על מתנה "בטוחה" שכולם יוכלו לאהוב. 

החשיבות מאחורי הענקת מתנות לחג לעובדים

מהי החשיבות העומדת מאחורי הענקת מתנות לחג לעובדים אתם שואלים? ובכן, בעידן בו אנו חיים ובמיוחד בעולם העסקים יש לא מעט לחץ ותחרות שכן, במידה ואנחנו מעוניינים כי החברה שלנו תתלווה אל ערכים מסוימים מלבד לתחרות והלחץ, הרי שבהחלט כדאי לנו להעניק מתנות לעובדים. כמו כן, בעת בה אנו בוחרים להעניק לעובדים שלנו מתנות לקראת החג, הרי שמדובר על פעולה שמציגה כי אכפת לנו מרמת תרומתם לעסק שלנו וכי אנו מעוניינים לתרום להם בחזרה כפי שמגיע להם שכן, עליכם לזכור כי מדובר על פעולה שמתבצעת מכל הלב, מה שעשוי לעורר את הרגש בצורה עוצמתית בקרב כלל העובדים. 

בנוסף, חשוב לזכור כי מתנות לעובדים יכולות לשפר בצורה נרחבת את האווירה בבית העסק, בעוד כי הדבר עשוי לבוא לידי ביטוי באווירה ידידותית, נעימה ומשמחת הרבה יותר שכן, כפי שאתם ודאי כבר יודעים – שבירת שגרה בעבודה היא דבר נחוץ והכרחי להמשך עבודה יעיל ואפקטיבי יותר. כמו כן, במידה ואתם עדיין מתבלבלים בין האפשרויות הרבות העומדות בפניכם בשוק המודרני של היום, המשיכו לקרוא והגיעו להמלצות שלנו לקראת החגים הקרובים.

 

מתנות מומלצות לעובדים לקראת החג

כאמור, על מנת לוודא כי אתם ניגשים על מעמד הבחירה ממוקדים ומכוונים יותר, ריכזנו עבורכם חלק מההמלצות החמות ביותר, המלצות שיבטיחו כי אתם פוגעים בול בטעם האישי של כלל העובדים, מבלי להסתבך יתר על המידה:

1.מוצרים ארגונומיים – תחילה, עליכם לזכור כי הרוב המוחלט של האוכלוסייה ברחבי מדינת ישראל מוצאת את עצמה פעם אחר פעם מתכנסת לתוך משרדים מפוארים לעבודה בסביבה מקוונת, בעוד כי השעון לא מהווה פרמטר המשפיע ישירות על הגבלת שעות העבודה וכן, שוקד העובד הממוצע על עבודתו שעות על גבי שעות במהלך היום, ולעיתים אף בוחר להעניק שעות נוספות. במטרה לסייע לעובדים שלכם בביצוע עבודה בצורה ראויה, צורה כזו שלא תסב עבורם נזקים גופניים בטווח הרחוק, אחת הבחירות הנבונות ביותר תהיה רכישה של מוצרים ארגונומיים אשר מותאמים לצורת הצפייה, האחיזה והישיבה שלהם במהלך עבודתם. 

2.גאדג'טים מגניבים בעת בה אנו מדברים על מתנות לחג לעובדים, ניכר כי אחת העובדות שלא ניתן להתעלם מהן תהיה כי צעצועים למבוגרים הם מוצרים שהולכים וצוברים תאוצה יחד עם חלוף השנים האחרונות. במידה ופעם ידענו כי משחק הוא דבר המיועד לילדים בלבד, הרי שבמהלך השנים האחרונות המציאות הציגה בפנינו תמונה אחרת לחלוטין. על כן, תוכלו לרכוש לעובד שלכם מעמד לטלפון, מטען נייד קטן ומעוצב, שעון חול מסוגנן או כל מוצר מגניב אחר שיסייע לכם בהעלאת מצב רוחם של העובדים וכן גם כזה שישמר את העובדים במשרד. 

3.מתנות ממותגות אפשרות נוספת שעומדת לרשותכם תהיה רכישת מתנות ממותגות עבור העובדים שלכם, מתנות כמו חולצה ממותגת, גרביים ממותגות, תיק ממותג ועוד מגוון רחב של מוצרים שתוכלו לבחור מהם שכן, העובדים שלכם ידעו להעריך את המחווה ואף ירגישו חיבור רב יותר עם המותג שלכם. 

4.משחקי חשיבה במידה ואתם מעסיקים שורה של אנשי מקצוע לא פחות מגאונים, אפשר לומר ללא צל של ספר כי אחת מהמתנות הטובות ביותר שתוכלו לבחור לעובדים שלכם לקראת החג הקרוב תהיה מתנה של משחק חשיבה יוקרתי. מדובר למעשה על אחת מהמתנות המקוריות ביותר שתוכלו לבחור וכן גם כזו המשקפת את הערכתכם לכישורים הרבים שלהם.

5.אביזרים שימושיים למשרדמתנה נוספת ומרשימה לא פחות תהיה פינוק של עציץ מעוצב או לחילופין שעון שולחני יוקרתי או כל אביזר כזה או אחר שעשוי לשפר את האווירה במשרד בצורה נרחבת. עליכם לזכור כי העובדים אוהבים להגיע אל סביבת עבודה שקורצת להם בידידות בכל בוקר, ולא סביבה כזו ש