5 מתנות מומלצות לעובד חדש

הענקת מתנות לעובד חדש היא פעילות מומלצת כדי לעודד אותו ולתת לו הרגשה של שייכות לחברה או לארגון שבו הוא התקבל לעבודה. עבודה במקום חדש מאד מרגשת מאד את העובד החשש אך עם זאת קיימים באופן טבעי גם חששות וסימני שאלה לגבי ההשתלבות הן החברתית והן המקצועית. לכן מתנה לעובד החדש תסייע לו להסתגל ביתר קלות, הוא ייווכח שיש לו תמיכה מהארגון כבר מהיום הראשון.

תקופת הסתגלות במקום העבודה החדש

עבודה חדשה כמו כל התחלה חדשה, מגיעה עם התרגשות וחששות. בימים הראשונים העובד מודע לעובדה שמשקיפים עליו מהצד ובוחנים את ההתנהלות שלו. לאורך כל היום הוא לומד מושגים ותהליכים חדשים וכן נפגש עם אנשים שעדיין לא מוכרים לו. מחקרים הוכיחו שלתקופת זמן זו, המהלכים שיחווה העובד הם מאד משמעותיים לתחילת הדרך והם עשויים להשפיע על המוטיבציה של העובד ועל רצונו להמשיך בעבודה זו. לכן חברות וארגונים בנו תהליך on boarding   אשר מטרתו לעזור לכל עובד חדש להיקלט בחברה בצורה הטובה ביותר. תהליך זה מסייע לעובד להרגיש שהוא לא לבד שיש לו ממי ללמוד ולהתקדם ואם יש בעיה יש אל מי לפנות שיסייע לו. הליך זה גורם לעובדים החדשים להיות אפקטיביים הרבה יותר ולכן מתנה לעובד חדש היא הדרך להביע את החיבוק כבר מהיום הראשון.

מתנות לעובד חדש

כדי שהעובד החדש ירגיש רצוי, חשוב לתת לו במסגרת תהליך on boarding,    בשם החברה הכוללות את הלוגו שלה כדי שמיד ירגיש שייכות לחברה החדשה שבה הוא עובד.

תיק הרשל ממותג בלוגו של החברה

תיק המיוצר בטכנולוגיה חדישה, זוהי הגרסה הקטנה של הליטל אמריקה מתאים למחשב 13" . תיק גב בהשראתם של מטפסי ההרים מרווח ובעל תמיכה לגב בעל רצועות הנסגרות עם מגנט, בטנת התיק היא מבד כותנה .לתיק יש תא קדמי עם רוכסן מוסתר ונוחות השימוש בתיק זה היא אופטימלית.

קוביית קסם עם מסרים

קובייה עם עיצוב מיוחד שהוא מתקפל ומהפנט אשר מעביר מסרים מכל כיוון תרתי משמע. הקובייה מסתובבת נפתחת, נסגרת וכל מצב של פתיחה חושף תוכן ומסר של ערכי החברה. זוהי דרך יצירתית להעברת מסרים לעובד החדש ולהראות לו את הערכים הבסיסיים של החברה באמצעות קובייה מתוחכמת זו.

מארז לעובד חדשקיט און בורדינג מושלם

קופסה ידידותית לסביבה, אפשר לאחסן בקופסה זו ארוחות שונות שמביאים בכל יום למקום העבודה כמו סלטים, פירות, כריך ועוד. זוהי קופסה נוחה מאד לשימוש כיוון שיש בה גם סכו"ם במארז אחד. אוכל הוא נושא ביתי ומשפחתי ולכן זו מתנה מושלמת לעובד החדש.

מארז גרביים ממותגות

לעובד החדש המכיל שש יחידות של גרביים מעוצבות וצבעוניות עשויים לגרום לעובד הנאה מרובה ומצב רוח מעולה בכל בוקר כאשר הוא מתארגן לעבודתו. כל גרב היא ייחודית ולכן הנראות שלו תהיה לוק שונה בכל יום.

מעוניינים להעניק מתנה לעובד חדש? יש לנו המון רעיונות מפתיעים של כ ואחד מהם לבטח ימצא חן בעיניכם.

 

 

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר