5 מתנות לפסח שלא כדאי לתת לעובדים שלכם

כמו בכל שנה חברות מעניקות מתנות לפסח. המגוון הוא גדול – כמו אריזות שונות של מטעמים ייחודיים, מארזי אלכוהול, מארזיי קוקטיילים איכותיים, סטים של כלי אוכל, מתנות לשטח שונות ועוד מתנות לחג לעובדים כדי לפנק את האנשים שלכם ואת ההנהלה.

ההנהלות של החברות מודעות לעניין שחג פסח הוא הזמן הנכון לפנק את העובדים ולכן הן יבחנו כמה וכמה אפשרויות כדי לפנק את העובדים כמה שיותר.

איך ההנהלה חושבת שכבוחרים מתנות לפסח לעובדים

בגלל הרצון לפנק את העובדים במתנות לפסח עם ערך מוסף, לרוב, חברות לא ייבחרו מתנות שאינן יקרות, שאינן אופייניות לחגים, כמו מתנות אלקטרוניקה שונות שמתאימות לטלפונים, למחשב או לפעולות שונות בבית ומחוצה לו.

המתנות המתאימות יותר להענקה לעובדים כמתנות לקולגות בכנסים ואירועים, אינם מתנות פסח מתאימות. לכן, לא תבחרו לעובדים שלכם מתנות פסח קטנות כמו מחזיקי מפתחות, חולצות ממותגות, תיקי גב ממותגים, קפוצ'ונים וכו'.

היצע ענק של מתנות לפסח

הרעיון הוא להעניק מתנות לפסח לעובדים שיהיו שימושיות ולא לתת להם מתנות שהם לא נחוצות, ולכן לא יהיו בשימוש על ידי העובדים שלכם. קשה להכיר כל עובד ועובד, מה הם אוהבים ומה ירצו לעשות עם מתנות. לכן, תבחרו להעניק לעובדים שלכם אתר בחירה מותאם.

לדוגמה מתנות טכנולוגיה ומתנות למטבח, אינן מתאימות לכל העובדים – יש כאלו שיעדיפו לצאת לטיולי טבע עם מתנות קמפינג איכותיות. במקרה כזה, סביר להניח שיבחרו מאתר בחירה את המתנות שקשורות יותר לטבע וטיולים.

מתנות הקשורות במטבח ובישול, כמו סטים של מחבתות וסירים, אינן מתאימות לכל העובדים אשר אינם אוהבים לבשל, במיוחד אם מדובר באנשים שאינם נשואים או באנשים מבוגרים אשר גרים לבד. למעשה אין להם מה לעשות עם הקופסאות הגדולות שיש בהן פריטים איכותיים, כי אף פעם הם לא יכינו בהם תבשילים כיוון שהם מעדיפים לאכול במסעדות ולא לטרוח ולעבוד במטבח.

למה שנבחר ב- אתר בחירה לפסח

אתר בחירה לפסח הוא המצב הטוב ביותר עבור ארגונים שיש בהם עובדים מאוכלוסיות שונות, ארגונים שרוצים להיות חדשניים ויצירתיים. באתר כזה, כל אחד מהעובדים יכול להנות מאפשרויות רחבות של בחירה וכך לא יתקע עם מתנה שאינו אוהב ואינו צריך.

אתר בחירה לפסח יוצר חופש לעובדים בבחירה, מעלה את הסבירות לשביעות רצון של העובדים ושל המנהלים בחברה, ממקסם את התקציב של החברה ומקל על המנהלים בבחירת המתנות.

 

לסיכום

חברת ניקלס מציעה אתרי בחירה ומתנות לפסח לעובדים, כולל מגוון ענק של מתנות במחירים אטרקטיביים, מנהל או מנהלת פרוייקט לכל חברה, התאמה אישית של אתר בחירה, משלוחים דלת לדלת או משלוחים למשרד, כולל אפשרות להוספת שוברים דיגיטליים כחלק מאפשרויות הבחירה של העובדים. ניתן לקבל המלצות לפי דרישה מחברות שביצעו עסקאות בעבר.

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר