5 מתנות מומלצות לראש השנה לעובדים

מיותר לציין כי תקופת ראש השנה בקרב כל אחד מבעלי העסקים השונים במשק הישראלי היא תקופה עמוסה ולחוצה במיוחד שכן, כל המעסיקים מודעים לעובדה כי מדובר על תקופה הדורשת מהם ומהעובדים השונים בעסק שלהם השקעה מאומצת על מנת לסגור את כל הפינות הפתוחות טרם כניסת החג, ללא שום התעכבויות מיותרות. על כן, מדובר על תקופה המוקדמת במיוחד לסגירת עסקאות אחרונות, התנהלות אל מול הרשויות השונות, בדיקת מאזנים וכיוצא בכך. כמו כן, לצד הלחץ המתלווה אל סגירת הקצוות טרם כניסת החדש, הרי שכל מעסיק מכיר בחשיבות העומדת מאחורי הענקות מתנות לראש השנה לעובדים. על כן, בחירת מתנות לעובדים לקראת ראש השנה היא אינה עניין של מה בכך, בעוד כי יהיה עליכם לוודא כי אתם בוחרים במתנה אשר תתאים לקבוצת אנשים מגוונת, קבוצה המגיעה ממספר רקעים שונים, אוכלוסיות אחרות, כאשר לכל אדם תחומי עניין ועיסוקים משלו. על כן, במטרה לוודא כי אתם אכן נמצאים בפני רכישה מוצלחת, רכישה כזו שתבוא לידי ביטוי במתן תחושת הערכה לצוות העובדים שלכם לקראת החג, ריכזנו עבורכם למאמר הבא את כל אשר תצטרכו לדעת טרם בחירת מתנות לראש השנה:

החשיבות העומדת מתנות לראש השנה לעובדים

כל מעסיק מקצועי מודע לעובדה כי צוות עובדים מרוצה משמע עסק מוצלח יותר. על כן, הענקת מתנות לעובדים, במיוחד כאשר מדובר על הענקת מתנות לראש השנה לעובדים, היא אחת הדרכים הטובות ביותר להראות לעובדים כי אתם אכן מעריכים אותם ואת העבודה הקשה והנאמנה שהם משקיעים עבור הארגון שלכם. עליכם לזכור כי בסופו של דבר, עובד שאכן מרגיש מוערך ואהוב בעקבות תרומתו ועבודתו הקשה, יפתח נכונות אף להשקיע יותר מאמצים יחד עם חלוף הזמן ולכן, הענקת מתנות לעובדים היא פעולה חשובים מאוד, במיוחד כאשר מדובר על חגי השנה הישראליים. על כן, מיותר לציין כי עובדים מרוצים, כאלה שמציגים נכונות לעבודה ולקידום הארגון הם נכס של ממש עבור הארגון וכן, הם למעשה מהווים את הגורם העיקרי שיסייע לאותו ארגון להמריא קדימה, בין אם באמצעות הגדלת המכירות ובין אם באמצעות הגדלת מאגר הלקוחות. 

מתנות לראש השנה לעובדים: כך תבצעו את הבחירה הנכונה

כפי שבוודאי כבר הספקתם להבין, בחירת מתנות לעובדים היא פעולה הכרחית להצלחת העסק ומשכך, עליכם לוודא כי אתם אכן ניחנים בפני הבחירה המוצלחת ביותר שתוכלו לבצע. על כן, במטרה לסייע לכם בגיבוש בחירה מדויקת יותר, ריכזנו עבורכם 5 מתנות מומלצות לראש השנה לעובדים:

1.אביזרים לסמארטפון – מתנה לחג לעובדים

בעידן המודרני והטכנולוגי בו אנו חיים, מיותר לציין כי המכשירים הניידים ממלאים חלק משמעותי ממעגל החיים שלנו והם תמיד איתנו ביד ובנשמה. משכך, אחת הבחירות הטובות ביותר שתוכלו לעשות כאשר מדובר על בחירת מתנות לעובדים לקראת החג, תהיה רכישה של אביזרים ייחודיים לסמארטפון. על כן, עומדת בפניכם האפשרות לקנות אביזרים מגניבים במיוחד כמו מעמד מגנטי לרכב, מתקן סלפי, רינג תאורה ועוד מגוון רחב של אביזרים מרשימים שיהפכו את השימוש בסמארטפון למגניב הרבה יותר בקרב צוות העובדים שלכם. יחד עם זאת, במידה וזוהי תתגלה כבחירתכם הסופית, ההמלצה שלנו תהיה לרכוש מגוון רחב של מתנות לראש השנה במטרה להעניק לעובדים את אפשרות הבחירה מבין המתנות השונות. 

2.ציוד ספורטיבי – מתנה מושלמת לעובדים

יחד עם חלוף השנים האחרונות, המודעות לשמירה על אורח חיים בריא והרגלים תזונתיים נכונים לצד כושר גופני צברה תאוצה משמעותית. זאת בעוד כי מספר בלתי מבוטל של אנשים, ביניהם צוות העובדים שלכם, עוסקים בפעילויות ספורטיביות לפחות 3 פעמים במהלך השבוע. תוכלו להקל משמעותית על צוות העובדים שלכם באמצעות הענקת מתנות ספורטיביות שימושיות כמו רצועות לאימון הרגליים והידיים, רצועות התנגדות, סט משקולות, גלגל לאימון שרירי הבטן ועוד מגוון רחב של אפשרויות שונות ומגוונות, בעוד כי אחת מהבחירות הנפוצות והמובילות ביותר היא שעון חכם המתלווה אל מד דופק וספירת קלוריות. 

3.סט ברביקיו מהודרמתנה לעובדים היעילה ביותר

מיותר לציין כי מרבית העובדים שלכם יבחרו להעביר את הזמן הפנוי שלהם במהלך החג בטיולי שטח, פיקניקים וארוחות משפחתיות מרובות חברים ולכן, במידה וזהו אכן המצב, אין דבר שישמח את צוות העובדים שלכם יותר מלקבל סט ברביקיו מהודר, סט המתלווה אל כל הכלים הנדרשים ויקל בצורה משמעותית על מלאכת הברביקיו בראש השנה. יחד עם זאת, עומדת בפניכם האפשרות להוסיף סלסלת פיקניק שתשמש את העובדים שלכם להפסקת צהריים במשרד. 

מתנות לראש השנה לעובדים

4.מסאז' מפנק – מתנות לראש השנה לעובדים שלא יישכחו

מעסיקים אשר מעוניינים לתת לעובדים שלהם פינוק אמיתי יכולים לעשות זאת באמצעות עיסוי רקמות או לחילופין עיסוי שיאצו, מתנה שתאפשר להם להזרים לגופם אנרגיות חדשות שירפו את כל השרירים בגופם. כמו כן, עומדת בפניכם האפשרות אף לפנק אותם במכשיר מסאג' ביתי איכותי שיענה על שני הדרישות. יחד עם זאת, עומדת בפניכם האפשרות לבחור ברולר מסאג' עוצמתי, אקדח עיסוי חשמלי, מכשיר עיסוי המתלבש על כיסא, מכשיר עיסוי המתאים לגודל כסף היד ועוד מגוון רחב של אפשרויות שונות המציעות עיסויים לשרירים שונים בגוף. אין ספק שזהו בין המתנות לראש השנה לעובדים המפנקות ביותר.

5.לא לשכוח את הפקקים בדרך לעבודה

חוץ מהגאדג'טים והאביזרים השונים שציינו עד כה, עומדת בפניכם האפשרות לרכוש את אחד האביזרים המגניבים והייחודיים ביותר, אביזר כזה שימש את העובדים שלכם במסירות יום יום בדרכם לעבודה וכך למעשה, יבינו עד כמה התעמקתם בבחירת המתנה עבורם. על כן, במצב שכזה הבחירה האידיאלית תהיה כוס תרמית לקפה אשר מתחברת לאחד מחיבורי הרכב, מתנה שתבטיח גם שהחום של הקפה של העובדים שלכם ישאר חם בדרך לעבודה וגם תבטיח כי תקבלו עובדים רעננים יותר בכל בוקר מחדש. 

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

15 סיבות להשקיע באנשים שלכם עם מתנות לעובדים
מידע חשוב על קפוצ'ונים ממותגים
איך 80 עובדי חברת KELA בחרו מתנות לראש השנה? – Case Study
המומלצים – 5 ת