5 מתנות קיץ למשפחות – מתנות שגם הילדים יהנו מהם

במידה ואתם נמצאים במצב בו אתם צריכים למצוא מתנה ללקוח, קולגה או לחילופין עובד בתקופת הקיץ, הרי שנפתחת עבורכם שורה רחבה של מתנות מגוונות ומרשימות. על כן, עונת הקיץ היא התקופה בה כולנו יוצאים לטייל, לבלות וככלל, נהנים להסתובב. זאת בעוד כי ישנן לא מעט מתנות לעובדים שמסייעות בהקלה וצינון של החום הקופח בעונת הקיץ, לצד מגוון אפשרויות שונות שכל מטרתן היא להפוך את עונת הקיץ לקלילה ומהנה הרבה יותר. על כן, במידה ומדובר על מתנות קיץ למשפחות, ניכר כי היצע האפשרויות עשוי לא פעם לעורר בלבול בקרב בעלי החברות השונות ולכן, במטרה לוודא כי אתם אכן עומדים בפני בחירה מוצלחת לעונת הקיץ הקרובה, ריכזנו עבורכם למאמר הבא את כל המידע שתצטרכו לדעת לפני הגעתכם אל מעמד הרכישה.

מתנות קיץ למשפחות

הבחירות המובילות למתנות לקיץ למשפחות העובדים

תחילה, עליכם להכיר את הבחירות הנפוצות ביותר של מתנות קיץ למשפחות, הבחירות שהוכיחו את עצמן פעם אחר פעם ויבטיחו לכם השקעה בטוחה ומוצלחת:

מוצרי פינוק וספא – מתנות קיץ למשפחות שלמות

כאשר מדובר על בחירה מדויקת של מתנות קיץ למשפחות, הרי שאין דבר מפנק יותר מטבילה באמבטיה נעימה וקרירה, אך מה קורה בעת בה האמבטיה הופכת לחלל ספא מפנק במיוחד? ובכן, עליכם לזכור כי ההנאה לא באה לידי ביטוי בצינון בלבד, אלא גם בפינוק וטיפוח. במילים אחרות – חבילה של מוצרי ספא מפנקים היא בחירה מעולה שיכולה לשמח את כל משפחות העובדים שלכם.

סט שמשיה ומאוורר נייד

מאוורר אישי שנמצא על גבי השולחן או לחילופין מופעל בצורה ידנית

מהווה בחירה נהדרת שתסייע בצינון החום של קרני השמש. באמצעות בחירה זו תוכלו לפזר את תחושת הצינון בקרב כלל משפחות העובדים שלכם. על כן, למרות העובדה כי בעידן של היום כל חדר מאובזר במזגן משוכלל, עליכם לזכור כי מאווררים אישיים, במיוחד כאלו שיגיעו בעיצובים ייחודיים וצבעוניים, יכולים לא פעם להעלות חיוך ולהזכיר כי עונת הקיץ לא נוראית.

כובע קיצי – מתנות קיץ למשפחות מטיילות

סט של כובעים אופנתיים היא בחירה שלא איכזבה, ולא תאכזב לעולם שכן, כובע מצחייה הוא מוצר משמח בכל קיץ חם. כמו כן, הכובע יסייע לכל המשפחות בהגנה מפני קרני השמש, בעוד כי מדובר על מוצר שלא תמיד נחשוב לקנות, מתוך המחשבה כי לכל אחד מסתתר כובע בבית. על כן, חשוב לזכור כי לקבל במתנה כובע חדש באה לידי ביטוי במעמד מרגש הרבה יותר ולכן, מדובר על מתנה קיצית נהדרת המתלווה אל ערך מוסף.

אביזרי יםמתנות קיץ למשפחות חובבות המים

כפי שכולכם ודאי כבר יודעים, הדרך האידיאלי להצטנן בעונת הקיץ היא להיכנס אל המים. בין אם מדובר על בריכה ובין אם על חוף השנים, כל אחד אוהב להשתעשע עם החברים והילדים. זאת בעוד כי אביזרים לים כמו כדור ים, מזרן לים מתנפח, ציליות, גלגל או אבוב הם מתנות ממותגות נהדרות עבור כל אותם משפחות שנהנות להעביר את עונת הקיץ החמה בחוף הים. למעשה, מדובר על אביזרים צבעוניים ומשמחים שיתאימו כמתנות לילדים ומבוגרים כאחד, כך שמדובר על בחירה נהדרת של מתנות קיץ למשפחות.

ציוד קמפינג וטיולים

רבים הם הישראלים שנוטים לצאת לקמפינג בתקופת הקיץ יחד עם הילדים. זאת בעוד כי מתנה כמו צידנית שתסייע בקירור המזון במהלך הטיול יכולה להוות בחירה מושלמת עבור משפחות שאוהבות לטייל ולערוך ארוחות בחיק הטבע. על כן, מוצרי קמפינג נוספים כמו אוהלים, שמשיות, ערכת קפה וכיוצא בכך, יכולים להוות בחירה טובה לא פחות.

מתנות קיץ למשפחות

מהי החשיבות מאחורי הענקת מתנה לעובד?

השקעה בעובדים וכן גם במשפחותיהם היא פעולה הידועה כבר שנים רבות כחשובה במיוחד להנעת העסק. זאת בעוד כי תגמול העובדים מתלווה אל שורת יתרונות רחבה במיוחד, והדבר בא לידי ביטוי לא רק באווירת המשרד וסביבת העבודה, אלא גם במדד הרווחיות של תזרימי החברה. כמו כן, הסיבות לכך הן פשוטות וטמונות בעיקר בטבעו של האדם. על כן, בין הסיבות השונות תוכלו לפגוש:

לא רק סמליות

הענקת מתנה לעובד, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על מתנות קיץ למשפחות, היא מתנה שלא רק מתלווה אל סמליות שכן, מדובר למעשה על צעד שמשקף את הכרת התודה שלכם כמעסיקים, הכרה כזו שתשקף על כך שחשבתם על העובדים ועל בני המשפחות שלהם. זאת בעוד כי צוות עובדים שמכיר בעובדה כי מוקירים לו תודה על עבודתו המאומצת, הוא צוות שיבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר. במילים אחרות – עובדים שכאלה ייעדרו פחות מן העבודה ויחושו זיקה רבה יותר אל מקום העבודה. למעשה, עליכם לזכור כי כלל הפרמטרים הללו הם יהיו הגורמים שיביאו להעלאת תפוקת העובדים, מה שיוביל בסופו של דבר להגדלת תזרימי המזומנים בחברה שלכם.

השקעה חכמה במתנות ממותגות

תגמול לעובדים יאפשר לכלל העובדים בארגון שלכם להבין עד כמה אתם באמת מעריכים את העבודה הקשה שלהם, מה שיעניק לכם את האפשרות לבנות אמון חזק יותר ביניכם לבין צוות העובדים שלכם. על כן, הענקת מתנות לעובדי החברה לקראת הקיץ היא אינה פעולה שגרתית במיוחד, כך שתוכלו להכניס את אלמנט ההפתעה ולהפוך את התגמול למרגש אף יותר, במיוחד שיראו שלקחתם בחשבון גם את שאר בני המשפחה שלהם.

מתנות קיץ למשפחות

הגודל לא קובע

במידה ומדובר על מצב בו התקציב שלכם מאפשר רכישה של מתנות קטנות יחסית, עליכם לזכור כי הגודל לא באמת קובע שכן, מתנות לעובדים וללקוחות שכאלה המתלוות לברכה אישית יכולים ליצור אפקט מרגש ומשמעותי במיוחד שישפר את האווירה בסביבת העבודה ויגביר את החיבור של העובדים לסביבת עבודתם. כמו כן, תוכלו לבחור במתנות ממותגות וכך גם ליצור אפקט כפול שבא לידי ביטוי באמצעי קידום מכירות של העסק, וגם בערך מוסף לצוות העובדים.

למה לחלק מתנות קיץ למשפחות

רבים הם הארגונים שבוחרים לא רק לפנק את העובדים עצמם אלא גם את בני המשפחות שלהם ובעיק את הילדים, בעת בה ישנם ארגונים אשר מעניקים מתנות המיועדות ישירות לילדים, בעוד כי אחרות בוחרות מתנות המיועדות לכלל המשפחה. על כן, לאור העובדה כי המשפחה מהווה חלק בלתי נפרד מהחיים של העובד, רבים הם הארגונים שמבינים לעומק את החשיבות הטמונה בהטמעת תחושת השייכות בקרב משפחות העובדים בארגון. יחד עם זאת, מיותר לציין כי הדבר יוצר לויאליות שתוביל לתחושת הערכה ותמרוץ העובדים.

יחד עם זאת, חשוב לציין כי לא משנה מהי הסיבה העיקרית שבעקבותיה החלטתם להעניק מתנות למשפחות העובדים, עליכם לוודא כי עושים זאת בצורה יצירתית ומקורית, אך באותה הנשימה שימושית – כאשר המטרה העיקרית היא להעניק למשפחות העובדים מתנות שאכן ישמשו וישמחו אותם. מעבר לאמור, חשוב לזכור כי התקציב הוא לא תמיד יהיה הגורם הקובע, כך שגם בתקציב נמוך תוכלו למצוא את הבחירה הטובה ביותר. כמובן, שבמידה וההחלטה היא ללכת על מתנות ממותגות, חשוב לגלות יצירתיות שכן, בחלק מהמקרים – משפט שנון ומשעשע יכול לעשות את כל ההבדל ולא פחות חשוב – וודאו כי אתם פונים לשירותיה של חברה אמינה ומקצועית שתבטיח שתקבלו מתנות קיץ איכותיות ומרגשות במיוחד.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים כמו: 5 מתנות קיץ למשפחות – מתנות שגם הילדים יהנו מהם?

יום כיף למנהלים – הראו להם שהם חשובים
5 המארזים הנבחרים לראש השנה
איך מפיקים יום כיף לעובדים שכולם יכולים להנות ממנו
איך תבחרו שי לחג לעובדים שכולם יאהבו?
למה חשוב להשקיע במתנות ראש השנה לעובדים

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו