5 מתנות קיץ ממותגות מומלצות

במטרה לייצר זהות ייחודית לבית העסק שלכם על פני העסקים האחרים במשק הישראלי, הרי שעליכם לייחס חשיבות עליונה ליצירה של אסטרטגיית מיתוג, גם כלפי פנים וגם כלפי חוץ, בעוד כי אחת הדרכים הטובות ביותר למיתוג העסק ואף להעצמת החיבור בין צוות העובדים לבין הערכים של הארגון יכולה להתבצע בעזרת רכישה מרוכזת של מתנות לעובדים לקראת עונת הקיץ. על כן, בעוד כי מרבית החברות במשק הישראלי נוטות "לצאת ידי חובה" ולהעניק מתנות לקראת החגים בלבד, תוכלו ליצור בידול שיראה כי סביבת העבודה שלכם אטרקטיבית יותר ומעניקה גם מתנות קיץ ממותגות. מדובר למעשה על הזדמנות מעולה להשקיע בעובדים ואף לעודד את המוטיבציה ותחושת השייכות שלהם לארגון, כל זאת במסגרת רכישה אחת בלבד של מתנות קיץ ממותגות, רכישה שתעניקו לעובדים לקראת עונת הקיץ ללא תלות בתפקיד, וותק בארגון וכיוצא בכך. יחד עם האמור, בשביל לוודא כי אתם אכן נעמדים בפני הבחירה המדויקת ביותר עבור צוות העובדים שלכם, החלטנו לרכז עבורכם למאמר הבא 5 רעיונות של מתנות קיץ ממותגות שכדאי להעניק לעובדים:

בקבוק תרמימתנות לקיץ שיקררו אתכם

מיותר לציין כי בקבוק תרמי הפך לאחת הבחירות הנפוצות ביותר בחלוף השנים האחרונות שכן, מדובר על המצאה גאונית שתשמור על חום הבקבוק למשך 12 שעות, ואילו מים קרים למשך 24 שעות, הפתרון האידיאלי לימים החמים של עונת הקיץ. כמו כן, מתנות ממותגות כמו בקבוקים תרמיים היא דרך מצוינת להעניק לעובדים שלכם מתנה ייחודית ושימושית, בעת בה המיתוג שלה יתבצע בעזרת הדפסה או לחילופין חריטה של לוגו החברה, הדפסה שלוקחת חלק מיצירה של מענה אישי אשר בא לידי ביטוי במיתוג מהודר שידאג אף לשווק את הארגון שלכם מחוץ לשעות וסביבת העבודה.

מתנות קיץ

תיק גב של הרשלמתנה לעובדים

מרבית המשרות בעידן המודרני של היום מצריכות תיק גב איכותי, בין אם לנשיאת טפסים כאלו ואחרים ובין אם למטרת נשיאת מחשב נייד ועל כן, רכישה של תיק גב איכותי מבית המותג המוביל "הרשל, תהיה בחירה מצוינת המאפשרת לכם להשקיע את הכסף שלכם בחכמה ובתמורה, להעניק מתנות קיץ ממותגות לעובדים שלכם, מתנות המתלוות לחשיבות ישירה בחיי היום יום והעבודה שלהם. כמו כן, את המיתוג ניתן לעשות באמצעות הדפסה או לחילופין תפירה של הלוגו על גבי התיק.

מתנות קיץ

עט מהודר – מתנות לקיץ שיישמשו את העובדים שלכם

בעת בה אנו מדברים על בחירת מתנות לעובדים, בין אם מדובר על עונת הקיץ ובין אם מדובר על עונת החורף, בחירה שלעולם לא תאכזב תהיה רכישת עת מהודר לכל עובד שכן, את העט תוכלו למתג באמצעות חריטת לייזר מתקמת אשר תעניק לכם את האפשרות להעניק לעובדים מתנה איכותית וייחודית במיוחד, מתנה כזו שיכולה אף להתאים לצוות הניהול הבכיר וכן גם לעובדים החדשים בארגון, כחלק משימוש קבוע ומתמשך בעטים במסגרת תפקידם בארגון.

סיכה ממותגת – מתנות ממותגות לעובדים

אופציה נהדרת נוספת לבחור בה מתוך מגוון רחב של מתנות לעובדים לקיץ תהיה סיכה ממותגת שכן, מיתוג של תיק, חולצה או כל דבר אחז יכול להתבצע בעזרת הזמנה מורכבת של סיכות ממותגות עם לוגו או לחילופין מסר שאותו תרצו להעביר במסגרת העסק שלכם. מדובר למעשה על אחד הטרנדים הלוהטים ביותר בתעשיית המתנות בחלוף השנים האחרונות.

מחברת כתיבה ממותגתמתנת קיץ לכל העובדים

מיותר לציין כי שימוש במחברות מהווה חלק בלתי נפרד מהעבודה בכל ארגון אפשרי ולכן, רכישה של מחברת כתיבה ממותגת עשויה להוות "מתנה ניטרלית" נהדרת, בחירה מוצלחת שתבוא לידי ביטוי בשימוש בקרב כל עובד בארגון שלכם.

מתנות קיץ

לסיכום, במידה והנכם מוצאים את עצמכם מבולבלים לאור המגוון הרחב הקיים בשוק המתנות לעובדים ולא יודעים מאיפה להתחיל, ההמלצה שלנו תהיה לפנות אל הצוות המקצועי של חברת ניקלס. חברת ניקלס היא למעשה חברה המתמחה בתחום המתנות הממותגות לעובדים, חברה כזו שחרטה על דגלה תודעת שירות גבוהה, שימוש בחומרי גלם איכותיים ועוד מגוון ערכים שמטרתם היחידה הינה לוודא כי העובדים שלכם מרוצים מהבחירה שלכם. אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר, להתרשם ממגוון המתנות הרחב, לבצע רכישה מאובטחת, לקבל את המשלוח עד אליכם וליהנות מפתיחת קיץ נהדרת עם צוות העובדים היקר שלכם. 

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

צידנית ממותגת לקיץ: הבחירה הטובה ביותר לעובדים
למה כדאי להשקיע במתנות לעובדים בקיץ
5 המלצות למתנות לחג ראש השנה לעובדים
5 מתנות לחג לעובדים המומלצות ביותר
למה כדאי להשקיע בתיקי גב ממותגים לקידום המותג

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר