5 סיבות להשקיע באתר בחירה לעובדים

 

מחפשים פתרון מושלם של מתנות לעובדים? אתר בחירה זה בדיוק בשבילכם!

יחד עם חלוף השנים האחרונות, לא מעט בעלי עסקים וחברות שונות הבינו כי צוות העובדים שלהם מהווה גורם חשוב וחיוני ביותר בהצלחת העסק ומשכך, עליכם להשקיע לא מעט משאבים במטרה לשמר את העובדים בסביבת העבודה, לא פחות מאשר הגיוס שלהם. כמו כן, בעת בה אנו מדברים על שימור עובדים, הרי שמדובר על נושא שלם שאפשר לדון עליו בלי סוף, אך אנחנו כאן במטרה קצת אחרת. על כן, כאשר אנו מדברים על מתנות לעובדים בתור אמצעי לשימור צוות העובדים, הרי שלא מעט חברות השכילו להקצות תקציב רווחה מסוים, אשר כולל בין היתרת מתנות לעובדים לחגים, בגדים ממותגים, מתנות SWAG וכיוצא בכך. על כן, במהלך העשור האחרון "התעייפו" העובדים בתעשיות השונות מהמתנות השגרתיות והלא מקוריות וכאן למעשה, נכנס השינוי הראשון – שינוי בדמות אתרים לבחירת מתנות. זאת בעוד כי ישנם מספר סיבות עיקריות להשקיע באתר בחירה לעובדים שלכם:

גיוון בבחירת מתנות לעובדים

כאמור, אתרים לבחירת מתנות הם אתרים המציעים מגוון רחב של מתנות שניתן לבחור מתוכו, מה שיעלה את הסיכויים שלכם לפגוע בטעמם האישי של צוות העובדים שלכם ולהעניק להם ערך מוסף במעמד קבלת המתנה.

 

עבודה למחלקת הרווחה – קל נוח ופשוט

אחד מהיתרונות הבולטים ביותר של הקמת אתרים לבחירת מתנות תהיה העובדה כי מדובר על מאמץ מינימלי למחלקת הרווחה שכן, באמצעות סינון ובחירה מדויקת שתתאים את הצרכים של צוות העובדים שלכם תוכלו לחסוך לא מעט זמן עבודה.

נוחות שימוש ובחירה קלה של מתנות לחג לעובדים

יתרון נוסף וחשוב לא פחות יהיה רמת הנוחות של האתר שכן, מדובר על קונספט פשוט שעשוי להסתכם במספר לחיצות כפתור לכל היותר.

עלויות כספיות נוחות יותר של מתנות לעובדים

בעת בה מדובר על מתנות לעובדים, הרי שלא מעט רשתות מובילות מציעות הנחות של יותר מ-50% מסך עלות המתנות.

שביעות רצון העובדים

הסיבה האחרונה והחשובה לא פחות תבוא לידי ביטוי בבחירה החופשית של העובדים שכן, מדובר על פעולה שתבטיח לכם כי העובדים אכן משתמשים במתנה שלכם, אחרי הכל – הם אלה שבחרו את המתנה שלהם וייתכן שישנה סיבה לבחירה שלהם.

אתרים לבחירת מתנות – הפתרון האידיאלי

חלק ממהפכת העשור הקודם כלל בתוכה בין היתר אתרים לבחירת מתנות לעובדים, אתרים בהם העובדים מחזיקים באפשרות הבחירה מתוך שורה רחבה של מתנות שונות ומגוונות. כמו כן, אתרים לבחירה מתנות, בין אם מדובר על אתר בחירה לפסח ובין אם מדובר על אתר בחירה לפורים, הם הפתרון האידיאלי לכל אותם עובדים אשר מאסו ממתנות שגרתיות ולא נחוצות. יחד עם זאת, עליכם לזכור את התרחיש כי לא פעם לוקחים מתנות מהחברה, מאחסנים באחד מארונות הבית ובחג הבא מעבירי את המתנה לאחד הקרובים או לחילופין לבני המשפחה. למעשה, מגוון רחב של מוצרים שונים מסתובבים בשוק המתנות שלא לצורך כלל. משכך, מיותר לציין כי אתר מתנות לעובדים הוא הפתרון לבעיה שכן, העובדים יהיו אלה שיבחו את המתנה שלהם לחג, בהתאם לצרכים האישיים שלהם.

כך תבחרו מוצרים לאתר לבחירת מתנות

במטרה להשיג את המטרה שעבורה הקמתם אתר בחירה לעובדים, מוטב לוודא כי אתם אכן בוחרים את המוצרים הנכונים והמתאימים ביותר לאתר שלכם שכן, בשנת 2010 מרבית החברות כבר החלו להבין כי לא מספיקה מתנה אחת לעובדים, וכי ישנה חשיבות גדולה במיוחד למעורבותם של העובדים בקבלת ההחלטה. אי לכך, מגוון רחב של חברות בעידן המודרני של היום מעניקות לצוות העובדים שלכם את האפשרות לבחור את המתנות שיהיו חלק מתמהיל המתנות שיוצגו באתר הבחירה של החברה שלכם. כמו כן, ברוב המוחלט של המקרים, חברות מייצרות מגוון אשר כולל בתוכו מתנות לבית, מתנות למטבח, מתנות קמפינג, מתנות לילדים וכיוצא בכך שכן, שילוב נכון ומדויק של מוצרים שונים באתר שלכם מהווים את אחד הגורמים החשובים ביותר בנושא.

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר