המומלצים – 5 תיקי גב לעובדים לשנת 2023

תיקי גב לעובדים הם מוצר הכרחי לאנשים העובדים בחברות הייטק, מחשוב, סטארט אפ וחברות רבות נוספות. תיקי גב משמשים אותם עבור נשיאה יום יומית של המחשב הנייד שלהם לעבודה ולפגישות גם מחוץ למשרדים. לאור זאת קיימת חשיבות רבה לרכוש עבורם תיקי גב איכותיים וייחודיים שמתאימים לגודלו של הלפ טופ ושהוא יוכל להכיל גם את האביזרים הנלווים כמו עכבר, מטען ומקלדת נוספת.

כמו תיקי גב הרשל שהם בטיב מעולה נוחים לנשיאה על הגב לעומת האופציה של תיקים שאוחזים בידיים והיא נוחה פחות ולכן זו ההעדפה של העובדים.

תיקי גב המתאימים ביותר לעובדים לשנת 2023

קיים מגוון גדול של תיקי גב ממותגים של הרשל לבחירה, לכן מומלץ להציע לעובדים לבחור את הדגם שהוא האידאלי עבורם. במפעל המתוחכם של תיקי הרשל מיוצרים סוגים רבים של תיקים ושל אביזרים שונים בטיב גבוה במיוחד וביצירת גימורים יפים ומדויקים. מותג הרשל ידוע כמותג איכותי ביותר וביניהם יש דגמים בולטים כמו תיקי גב הרשל סטלמנט 15" בצבע אפור כהה מתאים לנשיאה של מחשב נייד 15" . תיק גב קלאסי בעל בטנת פסים המזוהה עם המותג הרשל, יש בו תא פנימי המיועד ללפטופ עד 15" .

אופציה נוספת היא תיק הרשל ליטל אמריקה שהוא אחד מתיקי הגב הנמכרים ביותר, התיק עשוי קנבס ומעוצב בהשראת מטפסי הרי. ייחודו הוא בכך שזהו תיק מרווח ובעל תמיכה לגב, יש בו רצועות סיליקון אשר נסגרות באמצעות מגנט וגם תא מיוחד עבור מחשב 15" תיקי גב לעובדים של מותג הרשל הם מומלצים מאד לקראת לשנת 2023 .

הבחירה של העובדים – תיקים איכותיים

עבור העובדות קיימים תיקי גב סמסונייט סגנון נשי מעודן, מעוצב, מתוחכם ואלגנטי. תיקים ממותגים אלו עשויים מחומרים ממוחזרים כחלק מהגל הירוק של סמסונייט הכולל תיקים שהם קלי משקל ובעלי רמת נוחות מקסימלית לנשיאה. תיקים אלה מתאימים מאד לנשות עסקים אשר נושאות איתן ביום יום מחשב נייד.

יש גם תיקי גב המותאמים למחשב עד 15.6" בעלי ידית נשיאה עליונה וכמה תאים. אלו הם תיקים נשיים אלגנטיים מאד המיוצרים מחומר ידידותי – Eco Wave . לאור הנראות יוצאת הדופן שלהם הדבר מוכיח שתיקים יכולים להיות מעוצבים, יפים וגם מיוצרים תוך שמירה על הסביבה.

קיימים גם תיקי גב סמסונייט בעלי מראה צעיר שהם קלי משקלXBR כמו סמסונייט 14 שהם תיקי גב לנשים המותאמים ללפטופ 14.1" מעוצבים ומאד אסתטיים. הם מתכווננים בהתאם לגודל SmartFit  ובעל תא מרופד למחשב נייד וגם תא מרופד לטאבלט 10.1" . קיימת חלוקה נוספת בתוך התיק לתאים אשר מיועדים למסמכים וארגוניות בקדמת התיק ולכן זה תיק בעל התאמה מיטבית להייטקיסטים ולאנשי עסקים לשימוש יום-יומי הכולל הלבשה על ידית מזוודה לנסיעות.

למה לבחור תיקי גב ממותגים לעובדים

כאשר עובדים נושאים את תיקי הגב הממותגים שלהם, הם נראים בכל מקום ולכן הם יוצרים פרסום תמידי לחברה שבה הם מועסקים. רכישה של תיקי גב ממותגים היא אפשרות מוצלחת וכדאית לכל חברה המעוניינת שעובדיה יהיו מרוצים מתיקים מעולים.

 

 

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר