מעילים ממותגים לחורף

 בחירה של מעילים ממותגים לחורף

מעילים ממותגים אינם עניין של מה בכך. כאשר רוכשים אותם יש להקפיד על כמה פרמטרים כדי לבצע את הבחירה המושלמת של מעיל איכותי שישרת את האדם לאורך כל החורף. בשנים האחרונות מיובאים לישראל מעילים איכותיים ביותר אשר מיוצרים במפעלים מתקדמים במדינות שונות. המעילים הללו בנויים מכמה שכבות ומאלמנטים שונים, אשר יוצרים נוחות מקסימלית עבור מי שלובש אותם.

לאחר מחקרים רבים המפעלים הללו מייצרים דגמים בטיב מעולה שיוצרים שינוי מהותי מול המעילים שנמכרו לפני כמה שנים.

זו הסיבה שלקוחות רבים מבינים שזה הזמן לרכוש מעילים ממותגים לחורף לעצמם, לבני הזוג שלהם וגם לעובדים. היצרנים המובילים הם קולומביה, אצטק, דה נורת פס ועוד.

מעילים ממותגים

המגמה של חברות רבות היא ליצור מראה אחיד של לבוש העובדים וגם להעניק להם גאוות יחידה. זו הסיבה שחברות רבות מזמינות מעילי קולומביה ממותגים. הם בוחרים בדרך כלל בצבע אחיד עבור כל העובדים ומזמינים גם לוגו רקום בדש המעיל. בדרך זו העובדים נהנים ממעיל מעולה שמחמם אותם בכל יום בימים שבהם הטמפרטורה יורדת ומעבר לכך הם מייצגים באופן מכובד את החברה שבה הם עובדים.

פרמטרים חשובים בכל מעיל

כאשר בוחנים כמה אופציות של מעילים, מומלץ לבחור את אלו שישרתו באופן מיטבי את העובדים כיוון שיש בהם את המסוגלות לחימום הטוב ביותר ולהגנה מפני רוחות חזקות, לחות, מי גשם, כתמים ועוד.

בדגמים יוצאי הדופן של מעילי קולומביה ממותגים נהנים העובדים מהעובדה שהם קשיחים מבחוץ ורכים מבפנים, הם בעלי רמת אטימות גבוהה ביותר, נעימות מאד למגע, בעלי משקל קל כך שהם נוחים להורדה מהירה כאשר הגשם פוסק ולאחסון מהיר בתיק, במכונית ובארון. במעילים הללו קיימים בדים תרמיים ולכן החום נשמר תמיד בחלק הפנימי. כמו כן קיים רוכסן באורך מלא שמאפשר פתיחה וסגירה קלילה על פי הצורך.

ייחודיות של מעילי חורף

מעילים ממותגים לחורף כוללים דגמים רבים אשר נבחרו בקפידה כדי להתאים אותם לישראלים. הם קיימים בכל המידות ובשלל צבעים, על פי הטרנדים האופנתיים. הם צמודים לגוף כך שהם מחמיאים לו מאד וזו סיבה נהדרת לבחירה של המותגים המובילים.

הבחירה המוצלחת ביותר לעובדים

בחברות רבות חשים את הצורך להעניק מעת לעת מתנות לעובדים, זה עושה טוב לשני הצדדים וכולם מרוצים. החברה שמחה לחשוב על העובדים ולהעניק להם מוצרים שימושיים עבור ימי החורף הקרים. והעובדים מרוצים מהאכפתיות של ההנהלה שחשבה עליהם וגם בחרה מתוך ההיצע הגדול מעילי קולומביה ממותגים שהם הטובים ביותר.

כל עובד יחוש גאווה כשילך ברחוב, או יגיע לפגישות כשהוא לובש את המעיל המעולה.

שהוא גם ממותג וכך רואים באופן ברור את הלוגו הרקום של החברה בצבעים המאפיינים אותה. בדרך זו הוא גם נהנה מהאיכות וגם מפרסם את המותג.

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר