מתנות לעובדים לפסח 2022 VS מתנות לעובדים לפסח 2023

מתנות לעובדים לפסח

חברות רבות מעניקים מתנות לעובדים בפסח כדי לשמח אותם בחג המסמל את בוא האביב. קו החשיבה של מנהלי החברות הוא לרכוש מתנות שיביעו הערכה אמיתית ואכפתיות כלפי העובדים. יש שפע של מוצרים חיוניים שהם קיבלו בעבר כמו מארזים קולינריים שונים, מארזים עם יינות משובחים ואיכותיים, מוצרים לבית ומוצרים לשעות הפנאי ועוד. המנהלים בוחנים כמה וכמה אפשרויות כדי למצוא את המוצלחות ביותר.

מתנות לפסח 2023 לעומת מתנות 2022

פסח 2022 היה עדיין תחת השפעה מסוימת של מגפת הקורונה ולכן עסקים רבים העניקו מתנות לפסח כמו מארזי תה, מארז מתנה מהשדה, גבינות, שמני זית מובחרים, טעמים וריחות מארז תבלינים, מארזי יינות, מארזי שוקולד לחג שימתיקו להם את החג ועוד מגוון מתנות לעובדים של מארזים קולינריים.

לקראת חלוקת מתנות לפסח 2023 , מנהלים רבים מעדיפים לתת לעובדים את אפשרות הבחירה של מתנות לחג הפסח מתוך ההיצע הרב שקיים באתר וזאת על פי התקציב שלהם ולא לבחור מתנה אחת זהה לכולם.

היצע עצום של מתנות לקראת פסח 2023

במסגרת ההיערכות לקראת חלוקת מתנות לעובדים לפסח, החליטו ארגונים רבים לבצע שינוי ארגוני שכולל הטבה לעובדים על פי הצורך של כל אחד מהם. כעת יש חופש בחירה ברכישת מתנות לפסח 2023 וכל עובד מקבל מראש את רשימת המתנות ובוחר מתוכה את האופציה המועדפת עליו.

יש להם אפשרות ליהנות ממתנה נפלאה מתוך מגוון מתנות לפסח הם יכנסו לאתר ויבחרו את המתנה המתאימה להם ביותר. בקטגוריה של מתנות לחג הפסח אפשר למצוא פריטים רבים שיקלו וייעלו את העבודה היום יומית בנושא בישול ואפיה, כמו מארז סירים מפנק, מארז אפיה ובישול, או מארז שף הכולל גם סכינים שונים למטבח, מיקסר מקצועי ועוד.

בקטגוריה של בילויים בשעות הפנאי הם יוכלו לבחור ציוד לטיולים בימי הקיץ החמים, כמו בקבוקים טרמיים מעולים, מיטה מתנפחת לזוג, שק שינה איכותי, אוהל איגלו לארבעה אנשים, או ערכת קפה שתשמש אותם תמיד בטיולים.

בין מתנות לעובדים לפסח יש גם מוצרי טכנולוגיה בטיב מעולה כמו מכשירי נינג'ה למטרות שונות עבור בישול ובלנדר מעולה להכנת שיקים טעמים, שואבי אבק בעלי יכולות יניקה גבוהות, אוזניות אלחוטיות שונות לבחירה, מצלמת אקסטרים, סוללה נטענת ועוד המון אפשרויות מפתיעות.

הכדור עובר לעובדים

השיטה החדשה שלנו דוגלת בכך שלעובדים יהיה מרחב תמרון בנושא מתנות לחג פסח 2023, על פי התקציב של החברה יוצעו להם כמה וכמה פריטים שהעלות שלהם היא זהה וכל אחד מהם הוא בתחום אחר וכל עובד לבטח ימצא מתוך המבחר הזה את האופציה שהיא המתאימה ביותר עבורו, כיוון שהוא אכן זקוק למצעים חדשים, למצלמה מתוחכמת או לכל פריט אחר המוצע לעובדים.

אנו משקיעים מחשבה רבה כדי להעניק לעובדים שלכם מתנות לבחירה שהן יוצאות דופן וכך העובדים ייהנו מהמתנות האיכותיות. דברו אתנו ונשמח לתת לכם ייעוץ פרטני לשביעות רצונכם המלאה.

אתר בחירה לפסח

היום כבר ידוע לכולם שכדי שהעובדים שלנו יהיו שבעי רצון ממתנה לחג שהם מקבלים צריך לאפשר להם לבחור בעצמם.

אז איך זה עובד בעצם

  1. הקצו תקציב למתנה לחג.
  2. בחרו מתנות לחג עבור העובדים מרשימה אינסופית של מתנותֿ.
  3. קבלו אתר בחירת מתנות מותאם משלכם.
  4. שלחו לעובדים והמתינו לקבלת המתנות.

נשמע פשוט? אז זהו שכן. במספר פעולות פשוטות תוכלו להנות מאתר בחירת מתנות מותאם ומעוצב עבורכם. ככה פשוט.

 

 

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר