בחירת מתנות לפסח – דרך אתר בחירה או לא? כל מה שרציתם לדעת

אתר לבחירת מתנות לעובדים לפסח – הבחירה הטובה ביותר

לפני 20 שנים, עולם המתנות לעובדים היה שונה ממה שאנחנו מכירים. באותם שנים, חברות עוד לא השתמשו באתר לבחירת מתנות כאמצעי לשימור העובדים בחברה. חברות רבות היו מעניקות מתנות לעובדים באירועים ספציפיים בלבד. מתנות לפסח ומתנות לראש השנה.

בעולם של היום, 20 שנה מאוחר יותר, ברור לכולם ששימוש במתנות לעובדים כאמצעי שימור נחוץ ביותר.

העובדים בוחרים מתנות בעצמם

בשנות ה-2000 חלה מהפכה בעולם המתנות לעובדים. המהפכה כללה גם החלטה כי העובדים צריכים לבחור בעצמם את המתנות שלהם לחגים. למה בעצם שנאפשר לעובדים לבחור את המתנות בעצמם? שביעות הרצון של האנשים בחברה הם אחד הדברים החשובים ביותר בארגון עסקי. עובדים שיהיו מרוצים ממקום העבודה, ישקיעו יותר וכך הארגון ירוויח באופן ישיר ומיידי.

באמצעות אתר בחירת מתנות, חברות מגדילות את שביעות רצונם של העובדים ממתנות החג וממקסמות את התקציב של מחלקת הרווחה, בצורה כזו שהכסף יחזור לחברה במהרה.

תנו לעובדים לבחור  – אתר מתנות לעובדים לפסח

לקראת חג הפסח, חברות רבות בוחרות להעניק לעובדים מתנות מפנקות או שוברים דיגיטליים. בניקלס גורסים שהשילוב של השניים הוא השילוב המושלם. אתר בחירת מתנות שכולל שוברים דיגיטליים אינו דבר חדש, אך השאלה היא לא "מה", אלא "איך". באמצעות טכנולוגיה ייחודית שמאפשרת הקמת אתר בחירה במספר לחיצות בודד, החברה מאפשרת לעסקים קטנים וחברות בכל גודל להשתמש במערכת בחירת מתנות שכוללת כמובן – אתר בחירת מתנות לפסח וראש השנה.

בחירת מוצרים נכונה לפסח

המטרה העיקרית בהקמת אתר בחירת מתנות היא העלאת שביעות רצונם של העובדים ומיקסום התקציב לחג. כדי להשיג מטרות אלו, על החברות לבחור את המתנות המתאימות ביותר לחג ולעובדים. יש חברות, שמקיימות סקר מתנות טרם החג כדי להבטיח שהמתנות שיבחרו לסל המתנות יהיו הנכונות ביותר עבור החברה.

איך אתר בחירת מתנות לפסח עובד?

כדי להנות מאתר בחירה ומערכת מתנות מדהימה, עליכם לעבור מספר שלבים קצרים:

  1. קבלת הצעת מחיר בקטלוג דיגיטלי של מתנות לעובדים בתקציב הרלוונטי לכם.
  2. בחירת עיצוב האתר – תקבלו לרוב מספר טמפלטים אפשריים שיתאימו לרוח החג, עליכם יהיה לבחור את המתאים ביותר עבורכם.
  3. הקמת האתר תתבצע לאחר בחירת העיצוב והמוצרים, כאן, בניקלס, תוכלו להנות מאתר בחירה בכמה רגעים.
  4. שליחת אתר בחירה לעובדים – הדיוור יכול להתבצע ישירות דרך החברה או דרך המערכת לבחירת מתנות.
  5. מעקב אחרי בחירות העובדים – בכל חברה יש פתרון שונה, לרוב מדובר על דאשבורד מגניב שמאפשר לצפות בנתוני העובדים – כמה בחרו, מי בחר ומה בחרו.
  6. חלוקת מתנות לעובדים – במשרדים או ישירות לבית העובד.

 

לסיכום – אתר לבחירת מתנות – טוב יותר מאי פעם

בפסח 2023, חברת ניקלס מאפשרת לחברות ועסקים בכל גודל, להנות מאתר בחירת מתנות מותאם, הכולל מגוון ענק של מוצרים לכל תחום. באמצעות הטכנולוגיה שפיתחה החברה, ניתן להקים אתר בחירה במספר לחיצות וללא עלות. את המתנות ניתן לבחור לכל תקציב, בין אם מדובר בתקציב של 1000 שקלים או בתקציב של 100 שקלים.

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר