איך לבחור מתנות לפסח לעובדים במינימום מאמץ

בכל שנה, חברות רבות מחלקות שי לפסח לעובדים. יותר מכך, ב90% מן הארגונים בישראל, שי לפסח קבוע כחלק מהסכם ההעסקה ואינו דבר של "בונוס" אלא מתנת חובה לעובדים. כדי לבחור מתנות לפסח לעובדים שישביעו את רצונם, לרוב, דרוש במאמץ רב מצד מחלקת משאבי אנוש בחברה, דבר שכרוך כמובן בהוצאה כספית לא מבוטלת לארגון. חברת ניקלס מצאה את הפתרון איך לחסוך זמן וכסף לחברות, כדי למקסם את התקציב השנתי של מתנות לעובדים. נסקור מעט את הדרך לבחור מתנות לפסח בעלות ובמאמץ מינימלי.

 

  1. החליטו על תקציב של מתנות חג הפסח

לפני הכל, כדי שצוות ניקלס יוכל להתחיל לעבוד עבורכם, תצטרכו להחליט על תקציב חג. בחלק גדול מהחברות, תקציב מתנות פסח קבוע מראש (ציינו כבר שמדובר על נתון בהסכם העסקה), בחלק לא ובכל זאת, כדי להתחיל בתהליך יש להחליט על תקציב לכל עובד.

למה להתייחס כשחושבים על תקציב:

עלויות שילוח – האם תרצו משלוח למשרדים או משלוח הביתה לכל אחד מהעובדים.

סוג המתנה – האם תרצו מגוון מתנות מסוגים שונים – קמפינג, חשמל, אלקטרוניקה וכו', או שתרצו לקבל מארזים מותאמים אישית.

למי מיועדת המתנה – האם מדובר על עובדים שרגילים לקבל מתנות יקרות, או שמא אנשים "צנועים" יותר שעצם החשיבה עליהם תהווה עבורם שמחה ושביעות רצון? בסופו של דבר, מטרת המתנות לפסח היא לייצר מעורבות עם העובדים, תחושת שייכות, שמחה והערכה מצד המעסיק.

אחרי שהחלטתם על תקציב, ניתן להמשיך במלאכה.

 

  1. פנו לצוות ניקלס כדי לקבל ייעוץ מקצועי ומתנות מתאימות לתקציב

אחרי שהחלטתם על התקציב למתנות חג, תקבלו הצעת מוצרים רלוונטית לתקציב, שיכלול מתנות לפסח ממגוון הקטגוריות – מתנות קמפינג, מתנות למטבח, מתנות אלקטרוניקה, מתנות לילדים ועוד. הקטלוג עצמו, דיגיטלי ונוח לשימוש – בכמה לחיצות פשוטות תוכלו להוסיף את המוצרים להצעה או לאתר בחירה שלכם. לאחר בחירת המתנות לחג, נציג מטעם החברה מאשר את המוצרים דרך מערכת חדישה, שיודעת לוודא שיש מלאי לכל המוצרים. ברגע האישור, תקבלו התראה למייל ותוכלו להמשיך בתהליך.

 

  1. החליטו על מלל לשליחת הדיוור של מתנות פסח לעובדים

כל אחד מהעובדים יקבל מייל (שאת המלל אתם קובעים), בו הוא נדרש לבחור מתנה מאתר בחירת מתנות מותאם. לאחר מספר ימים, אם המתנה לא נבחרה, יקבל העובד מייל נוסף עם עדכון זמנים עד סגירת האתר בחירה.

 

  1. קבלו עדכונים שוטפים על מצב בחירת מתנות לפסח

בכל בוקר, תקבלו עדכון אוטומטי למייל עם עדכון על מצב הבחירות של העובדים. מי בחר מה, כמה ומי עוד לא בחר את המתנות שלו. נשמע פשוט? אז זהו שלא. צוות ניקלס פיתח בשנה האחרונה מערכת בחירת מתנות שתאפשר מרחב פעילות נוח למדי, למשתמש הסופי ולאדמין של המערכת.

 

  1. חכו בסבלנות עד קבלת המתנות למשרדים

בשלב הזה, לא נותר לכם כל מעש מלבד המתנה למתנות. כל המתנות מגיעות יחד בתאריך שנקבע מראש ובתיאום קפדני. צוות מיומן פורק את המתנות ומחלק במידת הצורך לעובדים במשרדים.

 

לסיכום

מתנות לפסח לעובדים מהוות פתרון מעולה להעלאת שביעות הרצון של עובדי החברה, כדאי ורצוי להשקיע בתהליך. חשוב לשים לב שהזמן אינו מתבזבז והתועלת עולה על העלות. בשביל זה אנחנו כאן.

לשתף זה לאהוב: