מתנות למונדיאל 2022 – למה זה כדאי לנו?

מתנות למונדיאל 2022 בניקלס

אז המונדיאל קרב ובא, 4 שנים וחצי של המתנה הגיעו לסיומן עם מונדיאל מדהים בקטאר.

המונדיאל הנוכחי יהיה הראשון שקורה בתקופת החורף, שכן החום הקיצוני בקטאר אינו מאפשר לשחק בתקופת הקיץ. יחד עם המונדיאל, מגיעה הזדמנות נהדרת לפנק את העובדים עם מתנות למונדיאל, כאלו שיגרמו להם להיות עוד יותר שמחים מהאירוע הגדול של השנה.

 

מארזים למונדיאל לעובדים

רוב רובן של החברות מעדיפות לרכוש מארזים למונדיאל שלרוב מסתכם במארזי בירות, מארזי פיצוחים או מארזי אלכוהול אחרים כדי להרים את המצברוח במהלך המשחקים! המארזים שלנו נארזים בקפידה ובעזרת הצוות המדהים שלנו.

המארזים כוללים – בירות (ניתן לקבל בירות ממותגות), קופסאות פיצוחים שונות, ברכה ולרוב מוצר ספורט כלשהו. ניתן גם להוסיף למארזים כוסות בירה מגניבות.

 

מה הולך להיות במונדיאל השנה?

מונדיאל 2022 הוא בסימן חילופי דורות. שחקני הכדורגל הגדולים של העשורים האחרונים – רונאלדו ומסי כנראה יהנו ממונדיאל אחרון, זאת הזדמנות אחרונה שלנו, כצופים, להנות מגדולתם.

מסי ינסה להוביל את נבחרת ארגנטינה לזכיה במונדיאל אחרי שנים רבות, רונאלדו לעומתו ינסה לסחוף את נבחרת פורטוגל רחוק ככל הניתן, אך לא צפויה זכיה במונדיאל.

 

הנבחרות הפייבוריטיות לזכיה במונדיאל

כאמור, הנבחרת הפייבוריטית נכון לכתיבת שורות אלו היא נבחרת ברזיל. אחריה בתור עומדת נבחרת גרמניה (כרגיל) ולאחר מכן, ארגנטינה החזקה עם מסי.

 

למה לרכוש מתנות למונדיאל לעובדים שלנו

המונדיאל זה חג. בחגים, נהוג לתת מתנות לעובדים, אז למה שבמונדיאל לא נחלק מתנות?! זאת הזדמנות נהדרת לפנק את האנשים שלנו – הם מחכים לזה. תארו לכם מצב בו נפגשים מספר חברים לצפיה בחצי גמר המונדיאל ורק לחלק מן האנשים יש מארזים או מתנות מונדיאל מפנקות מהחברה. מצב לא נעים, לא? אנחנו רוצים להמנע ממנו, לכן – אנחנו כאן כדי לעזור לכם עם מתנות נפלאות.

 

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר