5 טעויות נפוצות שמנהלים עושים כשבוחרים מתנות לפסח לעובדים

5 טעויות כשבוחרים מתנות לפסח

בחברות רבות מעניקים דגש רב לנושא מתנות לפסח לעובדים. קבלת החלטות על מתנות לעובדים בפסח, אמורות להיות על מתנות ייחודיות לחג זה שהן נחוצות לעובדים. כמו לדוגמה מתנות שיהיו חיוניות, מתאימות לפעילות ולתחביביהם היום יומיים שלהם.

כאשר מעניקים מתנות לחג הפסח, המטרה היא לשמח את העובדים לכן רצוי להתאים את המתנות לאופי ולסגנון האישי של כל אחד מהעובדים ולהתאימם לעובדה שהאביב בפתח.

כאשר למנהלים אין גישה או ידע למידע הנכון של צרכי העובדים לגבי מתנות לחג הפסח, המנהלים עושים טעויות אשר כתוצאה מכך העובדים לא מרוצים מהמתנה או שהמתנה מיותרת עבורם.

טעויות נפוצות בבחירת מתנות לעובדים

אחד הטעויות הנפוצות אצל מנהלים היא חוסר ההבנה לצרכים השונים של כל אחד מהעובדים. באופן טבעי בכל חברה יש רווקים, נשואים או מבוגרים, גברים ונשים וכל אחד מהם מעוניין במתנה אחרת לפסח.

אך אם מנהלים מזמינים מתנה זהה לכל העובדים כמו לדוגמה שואב אבק ביתי, זו אומנם מתנה נפלאה אך היא מיותרת למי שכבר יש בביתו שואב אבק מסוג זה או דומה. התוצאה היא שהעובדים מאוכזבים מהמתנה שקיבלו ואין להם מה לעשות איתה. ברוב המקרים הם יעבירו אותה לבני משפחה או לחברים כדי שהם ייהנו מהמתנה הזו.

אם המנהלים אינם משתפים את העובדים בנושא בחירת המתנות עבורם ואינם חושפים את המידע באתר ייעודי למטרה זו אשר מציע את מגוון המתנות לעובדים בפסח ונותנים להם אפשרות לבחור את המתנה הנחוצה להם, זהו מצב בעייתי. לעומת זאת כאשר הכול מוצג, כל אחד מהעובדים יכול לבחור את הפריטים הנכונים עבורו כמו כלי מטבח שונים, מצעים, מוצרים לחופשות קיציות, פריטים לפעילות ספורטיבית ועוד.

חשיבה של המנהלים

לא אחת יש מצבים שבהם מנהלים חדשים בחברה לא מודעים למתנות חג הפסח שהוענקו לעובדים בשנה הקודמת ולכן הם מעניקים מתנה זהה, או דומה. כך נוצר מצב שהמתנה היא מיותרת. אם בשנה הקודמת הוענקו לעובדים מתנות לחג הפסח כמו מארז שף של נעמן הכולל שמונה חלקים: סכין רב תכליתי, בוצ'ר, סכין לחיתוך וקיצוץ כל סוגי מזון, סכין קילוף, מקלף, מספריים רב שימושיות, משחיז סכינים, ומגן אצבעות. וגם בשנה זו יש סיכוי שיעניקו מתנה דומה, העובדים לא זקוקים לה כלל. לכן על המנהלים להתעדכן בסוגי מתנות לחג הפסח שהוענקו להם בעבר.

המנהלים לא מכירים בצורה מעמיקה את כל אחד מהעובדים בחברה, מה הייחוד של כל אחד מהם ומה המשותף להם. אם הם אוהבים לטייל בטבע ויתאים עבורם אוהל קמפינג או צידנית לטיול, אם העובדים בחברה הם חובבי קולינריה ויתאימו להם כמתנות לעובדים בפסח מארז של סירי בישול למטבח או כלי בישול ואפיה. לכן זו טעות לרכוש עבורם מתנה אחידה.

מתנות לעובדים לפסח – הבחירה הטובה ביותר שלכם

זה הזמן לחשוב יחד על מתנות לחג הפסח עבור העובדים המסורים שלכם וההמלצה שלנו היא להעניק להם כמה אפשרויות לבחירה כדי שכל אחד מהם יהיה מרוצה מבחירה התואמת את צרכיו. היכנסו לאתר שלנו ודברו אתנו לקבלת הכוונה מלאה.

אתר בחירת מתנות לפסח

היום כבר ידוע לחברות רבות שכדי שהאנשים שלנו יהיו שבעי רצון ממתנה שהם מקבלים בחג כדאי לתת להם לעשות זאת בעצמם.

איך תקבלו מתנות לחג דרך אתר בחירה

  1. חשבו על תקציב למתנה ותקציב כולל לחברה.
  2. בחרו מתנות ממגוון המתנות שבאתר בחירה.
  3. השתמשו באתר בחירת מתנות מותאם משלכם.
  4. שלחו לעובדים וחכו עד להגעת המתנות.

נשמע פשוט? אז זהו שכן. במספר פעולות פשוטות תוכלו להנות מאתר בחירת מתנות מותאם ומעוצב עבורכם. ככה פשוט.

 

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר