בחירת ביגוד לעובדים – הדרך הנכונה ביותר לעשות את זה – מדריך

ביגוד לעובדים עם מיתוג

במקומות עבודה רבים דוגלים בשיטה של ביגוד אחיד לעובדים אשר כולל את הלוגו של החברה. מדובר בחשיבה מעמיקה של ההנהלה, כיוון שכל אחד מהעובדים מייצג למעשה את מקום העבודה ופועל על פי תוואי הדרך שהנחילה החברה.

ביגוד לעובדים

לאופציה של ביגוד לעובדים יש כמה יתרונות. כאשר עובדים במקום עבודה שמגיע אליו קהל רב כמו לדוגמה בבנק, באולם תצוגה של רכבים או של ריהוט, העובדה שהעובד לובש חולצה ממותגת של החברה, מבדילה אותו משאר הלקוחות אשר מסתובבים באולם. כך קל ללקוחות הפוטנציאלים לגשת אל כל עובד ולהתייעץ אתו על נושאים הקשורים לעבודה.

זו הסיבה שהמנהלים של עסקים רבים מעוניינים לבצע הזמנה מרוכזת של חולצות לגברים ולנשים בגדלים שונים המתאימים לעובדים בכל נקודה. כל עובד מקבל כמה חולצות, כדי שהוא יוכל לכבס אותן ושתהיה לו תמיד חולצה נקייה גם ליום העבודה הבא.
בהתאם לאופייה של העבודה בוחרים אם להזמין ביגוד לעובדים כמו חולצות טי שרט קצרות מבד טריקו או חולצות איכותיות מבדים מנדפים אשר לא מזיעים. לחלופין אפשר לבחור גם חולצות פולו יפהפיות לגברים שמעניקות מראה ייחודי ואלגנטי לכל מי שלובש אותן.

בהתאם לחולצות שנבחרו, יודפס הלוגו הממותג של החברה בחלק השמאלי הקדמי של החולצה, בגב החולצה או בכל מקום אחר שנראה המתאים ביותר. בהתאם לגווניו של הלוגו המוכר ייבחר הצבע המוביל של החולצה, כדי ליצור הרמוניה של צבעים. אם לדוגמה סמל החברה הוא בגווני אדום, כדאי להדפיס אותו על חולצות לבנות וכך הוא יהיה בולט תמיד.

ביגוד ממותג לעובדים

לימים הגשומים ישנם סוגים שונים של מעילי חורף לעובדים, ווסטים וז'קטים הקיימים בכמה דגמים וצבעים. גם במקרה זה הנהלת החברה מעוניינת להוסיף את הלוגו הממותג של החברה כדי להחצין את השירות שמעניקים העובדים בכל מקום שבו הם נמצאים. סמל זה הוא גם סוג של פרסומת מהלכת והמון אנשים רואים זאת בכל יום כשהם במכונית, ברכבת, בקניון או בכל מקום אחר ברחבי הארץ.

ביגוד ממותג כולל ווסטים ללא שרוולים מפוך אשר מחממים מאד, כמו כן מעילי גשם, מעילי פוך מעוצבים לנשים אשר מחזירים את חום הגוף ועומדים בתקן RDS . כל המעילים המוצעים לעובדים הם של היצרניות המובילות בעולם בתחום המעילים וזאת לאור השימוש שלהן בטכנולוגיות חדשניות כדי ליצור את המעילים החמים, הנוחים והמעוצבים ביותר.
יש כמה דגמים של פליזים ומעילי סופטשל קולומביה, אכסנדר, אצטק, נורת פייס ואחרים אשר דוחים מים, חוסמים רוח ומקצתם כוללים פרווה, כובע, כיס נפוליון בחזה וכיסים נוספים לנוחות מיטבית.
מעילי הפוך המיוחדים בנויים כך שאפשר לקפל אותם בתום השימוש ולהכניס אותם בתוך כיס פנימי וכך הם לא תופסים מקום רב בתיק או במזוודה. כשהנהלת החברה חושבת על טובתם של העובדים, אין ספק שהבחירה נופלת על מיתוג של אחד מהדגמים המובילים של המעילים הללו.

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
שיתופי פעולה

לשתף זה לאהוב:

צוות ניקלס

אנחנו מספקים פתרונות מקיפים לחברות וארגונים בתחומים שונים, כולל הפקת אירועים וימי כיף, מתנות ומארזים לעובדים וללקוחות, ביגוד איכותי וכן משחקים וירטואלים לחברות במדינות שונות בעולם.

צרו איתנו קשר
שיתופי פעולה

יום גיבוש מנהלים- ICL

מה היה לנו ביום גיבוש מנהלים של חברת ICL? חטיבת ה -IT בחברת ICL עושים מידי שנה כנס למחלקות השונות של החטיבה בה יוצאים המנהלים

Read More »

Case Study – RTC

פרוייקט מיוחד – מארזי מתנה והפקת אירוע הרמת כוסית לחברת RTC 20 אוגוסט, 2021 | Case Studies, שיתוף פעולה עם RTC, מארזי מתנה תקציר קצר

Read More »

Case Studies – agroscout

CASE STUDY: איך שימחנו את עובדי Agruscout עם מעילים ממותגים של The North Face – ? דצמבר 2021 | Case Studies, שיתוף פעולה, מיתוג מעילים,

Read More »