איך לבחור מתנות לפורים עבור העובדים

הבחירה הבטוחה – מתנות לפורים לעובדים

פורים פורים…. החג שכולנו כל-כך אוהבים. זהו חג מושלם לחגיגות עם החברים לעבודה, המשפחה, הילדים ובני הזוג! בפורים, נהוג לחלק מתנות לעובדים היקרים שלכם, כדי שיצאו מהעבודה לחודשים קדימה עם טעם של עוד.. ומה זה טעם של עוד? בניקלס, הצלחנו לייצר את החוויה המושלמת כמתנת פורים לעובדים. תוכלו למצוא מארזים לפורים, מתנות חג איכותיות, מתנות מותאמות לחברה ועוד.
ברור לכולנו שבחירת המתנה המושלמת לפורים יכולה להיות אתגר לא פשוט בכלל. לכן, החלטנו גם בחג הזה, לאפשר אתר בחירת מתנות לחברות קטנות, בינוניות וגדולות. תוכלו לבחור מגוון מתנות שונות שהעובדים שלכם יבחרו מתוכן את המתנה המושלמת בשבילם.

מארז פורים לעובדים

בניקלס, אנחנו פועלים קצת "שונה" מיתר החברות. ראשית, נברר מול הלקוח/ה מהי העדפתם, מה התקציב, האם יש רפרנסים למארזים לפורים שהם אהבו יותר ופחות בשנים קודמות. לאחר מכן, ניצא לחקר שוק, סקירה מקיפה של החברה וזאת על מנת להבין מיהם העובדים בחברה, מה גילם ואולי אפילו מה האופי הכללי שלהם – צעירים/מבוגרים/משתתים וכו'. בשלב השני של תכנון מארז פורים לעובדים, נצא לליקוט המוצרים ובניית מארז מושלם לעובדים שלכם. לאחר שלב ההרכבה והעיצוב, נשלח אליכם לבדיקה ופידבק.
ניתן כמובן גם להפגש פיזית / זום על מנת לעבור יחד על התוצרים. כל הסעיפים הנל, מתרחשים במשך שלא עולה על יומיים עבודה. כל זאת, כדי לספק שירות מהיר ומקצועי.

מתנות לפורים לעובדים שכיף לקבל

הייחוד של פורים לעומת החגים האחרים זה האלכוהול והחגיגות הגדולות. לכן, מתנות פורים לעובדים יהיו אחד הדברים החשובים ביותר שתצטרכו לבחור לקראת החג. בחג עצמו, העובדים שלכם יוכלו להנות מהמארזים ומהמתנות שחילקתם להם, יחד עם המשפחה והחברים.
בין המתנות לפורים תוכלו למצוא – מארזי אלכוהול איכותיים, מארזי שוקולדים, משלוח מנות חגיגי, מתנות טכנולוגיה, גאד'גטים, מתנות למטבח לעובדים ועוד.

מארז פורים בהתאמה אישית

בניקלס, חשוב לנו מאוד לשמור על הייחוד של החברה שלכם. על כל מארז ומארז שיצא מהמפעל שלנו תוכלו למתג את לוגו החברה, על כל פני שטח המארז או על חלק קטן ממנו. כחלק מהשירות שלנו, אנחנו מציעים גם עיצוב מותאם, שמתבצע על-ידי מעצבים ומעצבות שעובדים בניקלס כבר שנים. תוכלו למצוא עבודות שלנו בשיטוט באתר.
בנוסף, על מנת לייצר את מתנות פורים לעובדים המושלמות שלכם, תוכלו גם למתג את כל המוצרים שיהיו במארז / מתנה. זה כולל הדפסה על – גבי בקבוק יין, שוקולדים, בקבוקי אלכוהול שונים או על מוצרי חשמל.
אנחנו מתחייבים למתנות האיכותיות ביותר לפורים לעובדים, כולל אחריות (על המוצרים שאפשר לתת אחריות), זמן אספקה מהיר, שירות אדיב וכמובן אתר בחירת מתנות לחברות קטנות, גדולות ובינוניות.

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
שיתופי פעולה

לשתף זה לאהוב:

צוות ניקלס

אנחנו מספקים פתרונות מקיפים לחברות וארגונים בתחומים שונים, כולל הפקת אירועים וימי כיף, מתנות ומארזים לעובדים וללקוחות, ביגוד איכותי וכן משחקים וירטואלים לחברות במדינות שונות בעולם.

צרו איתנו קשר
שיתופי פעולה

Case Studies – Cognyte

CASE STUDY: איך שימחנו את עובדי חברת Cognyte במארזים לחג החנוכה 28 לנובמבר, 2021 | Case Studies, שיתוף פעולה, מארזים לחג תקציר קצר על שיתוף

Read More »

Case Study – BNC

80 משלוחים לחברת BNC יזמות נדל"ן – מתנות חג ללקוחות 22 ספטמבר, 2020 | Case Studies, שיתוף פעולה עם BNC, מארזים ללקוחות החברה תקציר קצר

Read More »

Case Study – INTEL – מתנות לפסח

איך חברת אינטל חיפה קיבלו 500 מארזים לחג תוך פחות משבוע? 19 מרץ, 2021 | Case Studies, שיתוף פעולה עם אינטל, מתנות לפסח , מתנות

Read More »