איך בוחרים מעילים ממותגים לחורף

בחירת מעילי חורף עם מיתוג

כחלק מהמעטפת שמציעה הנהלת החברה לעובדיה, יש מקרים רבים שבהם נרכשים מעילים בטיב מעולה לעובדים וכך נוצרת אחידות בנראות של העובדים המגיעים למקום העבודה ויוצאים ממנו בכל יום. בדרך זו יש ייצוג אחיד של העובדים מול קהל הלקוחות.

מעילים לעובדים לחורף

בימי החורף הקרים, כולם רוצים להרגיש עטופים וחמימים כשהם נמצאים מחוץ לבית. זו הסיבה שמעסיקים רבים החליטו לספק את העובדים ולרכוש עבורם מעילים איכותיים שישמרו עליהם בימים הגשומים והסוערים.

כשקונים מעילים, רוכשים את הטובים ביותר. לכן המבחר של מעילי חורף לגברים ולנשים מורכב מהתוצרת של היצרנים האיכותיים ביותר בעולם כמו קולומביה, נורת פייס, אצטק ומפעלים מובילים נוספים.

ההיצע של מעילי חורף הוא רחב ביותר וכולל מעילי פוך נוחים יפהפיים ומעוצבים לנשים והם קיימים בכמה גוונים. הייחודיות של מעיל זה היא בכך שהוא מחזיר את חום הגוף ולכן התחושה היא נפלאה. כמו כן קיים מעיל סופטשל לנשים שהוא דוחה מים וחוסם את הרוח. השילובים הללו מבטיחים לכל אישה את ההגנה המרבית בימי החורף ולכן הן מרוצות מהם מאד.

בימים שבהם הטמפרטורות לא כל כך נמוכות, יכולות הנשים ללבוש ווסט אופנתי ללא שרוולים אשר מעניק את החום הנדרש לקדמת הגוף ואילו הידיים חשופות וכך יש אפשרות להניע אותן בחופשיות ולבצע עבודות שונות בבית ובעבודה.

מעילי חורף לגברים

קנייה של מעילי חורף לגברים נעשית תוך חשיבה על הדרך שעושים הגברים בדרך לעבודה ובמהלך יום העבודה כשהם נוסעים לפגישות באתרים שונים. ההגנה המיטבית היא באמצעות מעילי פוך בטיב מעולה אשר מכסים את גופם. האופציות קיימות במידות שונות, מעילים צמודים או רחבים, קצרים או מעט ארוכים יותר.

מעילי חורף לגברים הם מעילי פוך מיוחדים שיש בהם גם שכבת ביניים פנימית אשר יוצרת בידוד מהקור. היתרון של הדגמים הללו הוא בכך שהם מעניקים המון חום ואף על פי כן לא מדובר בדגמים שהם מסורבלים אלא קלילים. כאשר אין צורך במעיל אפשר לקפל אותו לממדים קטנים ביותר ולהכניס אותו לתוך הכיס הפנימי שלו. כך נוח להניח אותו בתוך התיק או בתוך המזוודה והוא אינו תופס נפח רב.

מעילים אלו מתאימים מאד גם לעובדים אשר טסים לחו"ל בענייני עבודה והם מגיעים למדינות קרות, הפתרון של מקום העבודה מסייע להם גם מעבר לים והם נהנים מהחום של מעיל זה.

בנוסף לכך קיימים לגברים גם ווסטים נוחים מאד ללא שרוולים, פליזים נפלאים המתאימים לכל צורך וגם ז'קטים צבעוניים עם כיסים נוחים מאד כמו כיס נפוליאון בקדמת הז'קט לשמירה על מסמכים חשובים כמו הדרכון בשדה התעופה.

לסיכום

לימים גשומים, האפשרות האידאלית היא שימוש במעיל גשם שאינו מאפשר לטיפות המים לחדור פנימה והוא מעניק את ההגנה המיטבית לעובדים.

ההיצע הגדול מאפשר לכל מקום עבודה לקבל החלטה על הדגם שיהיה המכון והמתאים ביותר לעובדים שלו ולכן מתבצעת הזמנה מבעוד מועד עבור המעיל הממותג.

 

לשתף זה לאהוב:

צוות ניקלס

אנחנו מספקים פתרונות מקיפים לחברות וארגונים בתחומים שונים, כולל הפקת אירועים וימי כיף, מתנות ומארזים לעובדים וללקוחות, ביגוד איכותי וכן משחקים וירטואלים לחברות במדינות שונות בעולם.

צרו איתנו קשר
שיתופי פעולה

Case Study – BNC

80 משלוחים לחברת BNC יזמות נדל"ן – מתנות חג ללקוחות 22 ספטמבר, 2020 | Case Studies, שיתוף פעולה עם BNC, מארזים ללקוחות החברה תקציר קצר

Read More »

Agruscout

CASE STUDY: איך שימחנו את עובדי Agruscout במעילי נורתפייס- ? דצמבר 2021 | Case Studies, שיתוף פעולה, מיתוג מעילים תקציר קצר על שיתוף הפעולה יעל

Read More »