המדריך הרשמי – איך לבחור מארז חורף לעובדים

בחירה של מארז חורף לעובדים שלכם עשויה להיות עניין מורכב שיצריך מכם מאמץ, זמן ויצירתיות. כל זאת כמובן, במידה ותבחרו להרכיב מארז חורף בעצמכם, מבלי לברר פרטים, לחקור, להעמיק ולהבין טוב יותר מה העובדים שלכם אוהבים.
כדי להקל עליכם במעמסה, לחסוך לכם זמן והכי חשוב – שהעובדים שלכם יהיו מרוצים – כדאי לכם לקרוא את השורות הבאות, בהן יוצגו לכם רעיונות שונים למתנות מיוחדות ומקוריות.

אפשרות 1 – מתאים לכל עובד ועובדת – מארז מעיל וכובע חם


מעיל פליז קולומביה BIRCH WOODS

כל עובד ועובד בחברה יודע מה זה שיורד גשם, קר והרוח נושבת, בעוד הוא/ היא צריכים להגיע למשרד בזמן.
בדיוק בשביל זה, תוכלו לבחור לעובדים שלכם מארז חורף מדהים, הכולל: מעיל ממותג לעובדים, כובע צמר איכותי וכן מוצרים נוספים בעלות נמוכה במיוחד. כל המתנות ממותגות כמובן, עם לוגו החברה ובאיכות אדירה. במידה ואכן תחליטו להעניק מארז חורף לעובדים, חשוב שתדעו שמדובר במתנה מיוחדת במינה.

מארז לחורף לעובדים – מספר 2 – ערכת תה מפנקת


כשחושבים על מתנות לחורף לעובדים, צריך לחשוב על הצורך של העובדים שלכם. אפשר לומר בבטחה – כל עובד ועובדת ישמחו לקבל מתנות שקשורות למשפחה, לחימום הבית ולמנוחה מהעבודה. ערכת תה יכולה להיות מתנה מושלמת לעובדים שלכם. זה הזמן לצאת מהשגרה, לקבל רעיונות מקוריים ולהזמין ערכת חורף לעובדים שלכם.

מתנה מושלמת לעובדים לחורףבקבוק טרמי Camelback


בקבוק טרמי מתנה לחורף לעובדים

ידוע לכולם שיש דבר שמשותף לכל העובדים בוודאות – העובדה שכולם מביאים בקבוק מהבית כדי לשתות מים או שתיה אחרת במהלך יום העבודה. אנחנו בניקלס, חשבנו עליכם קצת יותר והבאנו בקבוק טרמי איכותי של חברת Camelback שיהיה גולת הכותרת של מתנות החורף שלכם לעובדים. בקבוק איכותי, שומר חום, כולל ספל טרמי מתפרק, שתי דפנות אל חלד ועוד.

אפשרות 4 – ערכת חורף – מטריה, מעיל ותיק נגד גשם!


מתנת חורף לעובדים

אם יש משהו שחסר לכל אדם שנמצא בטיול בשטח (מלבד העובדה שאין שירותים מסודרים במרבית המקרים) זה הפחד מלהירטב ולהתקרר. אם אתם רוצים שהעובדים שלכם ייהנו מהחופשה שלהם גם בחורף, ויזכרו ברגעים הטובים שלהם במשרד או בבית (כשכמובן חם מאוד) אנחנו צריכים להעניק להם ערכת חורף מושלמת לעובדים. רצוי שתדעו שבחירה זו תצריך מכם כנראה להוסיף גם חבילת קפסולות וברכה קצרה ומקורית.

מארז מספר 5 לעובדים לחורף – לכל עובדת ועובד בחברה – מעיל קולומביה ממותג


מעיל סופטשל קולומביה - COLOMBIA SOFTSHELL

יש מי שאומרים שעדיף מוצר איכותי אחד על פני הרבה מוצרים בינוניים. ככה אנחנו בניקלס. לכן, הבאנו עבורכם מגוון מוצרי קולומביה, נורט פייס Northface ומותגים נוספים שיחממו את העובדים שלכם בחורף הזה. מעיל קולומביה ממותג יכול להיות מתנת חורף לעובדים, כזאת שהם לא ישכחו לעולם. המעיל ישאר איתם שנים רבות אחרי שיסיימו את עבודתם בחברה. אנחנו כמובן תמיד נמתג את המעילים, כך שכולם יראו את הלוגו של החברה שלכם.

לסיכום

קיים מגוון רחב של אפשרויות למארז חורף לעובדים, אבל אין הרבה חברות שיש להן היצע ומגוון איכותי ומיוחד שמתאים לכל העובדים באשר הם כמו שיש באתר שלנו. בחירה במארזים הנכונים, מתנות חורף איכותיות על-ידי צוות ניקלס – תביא בוודאות לרווחת העובדים, שמחה וכן לשביעות רצון לאורך זמן.

אנחנו כאן כדי לעזור לכם להגשים חלומות – Nicklas Walk The Talk

שיתופי פעולה

לשתף זה לאהוב:

צוות ניקלס

אנחנו מספקים פתרונות מקיפים לחברות וארגונים בתחומים שונים, כולל הפקת אירועים וימי כיף, מתנות ומארזים לעובדים וללקוחות, ביגוד איכותי וכן משחקים וירטואלים לחברות במדינות שונות בעולם.

צרו איתנו קשר
שיתופי פעולה

מרוץ במשרדים לחברת צ׳ק פוינט

מרוץ במשרדים בשילוב משחק בלשי במשרדי החברה למשך שעה תהפכו לבלשים ולבלשיות שיצאו לפתור תעלומה מסתורית. במשחק- סיפור מסגרת, גם כזה שיכול להתאים לרוח החברה,

Read More »

RTC – מארזי מתנה לחג

פרוייקט מיוחד – מארזי מתנה והפקת אירוע הרמת כוסית לחברת RTC 20 אוגוסט, 2021 | Case Studies, שיתוף פעולה עם RTC, מארזי מתנה תקציר קצר

Read More »

euroloux

CASE STUDY: איך שימחנו את עובדי יורולוקס? ינואר, 2021 | Case Studies, שיתוף פעולה, מיתוג חולצות תקציר קצר על שיתוף הפעולה  מנהל השיווק מידד פנה

Read More »

מרוץ שובר שגרה לחברת Trusstor

מרוץ במשרדים וסביבתם – שבירת שגרה מהנה ומגבשת חברת Trusstor המונה כ-25 עובדים פנתה אלינו במטרה לארגן לעובדים שלהם פעילות שוברת שגרה שתקים את העובדים

Read More »