מתנות לחורף לעובדים ומארזים לראש השנה

בחירה של מתנות לחורף עבור העובדות והעובדים שלכם יכולה להיות נושא מורכב שיצריך המון זמן ומאמץ.
לרוב המצב יתרחש במידה ותבחרו לעשות את הבחירה באופן אישי מבלי לברר פרטים נוספים ברחבי הרשת מראש. כדי לחסוך לכם זמן ומאמץ ולהקל על חייכם ולאפשר לכם להיות בטוחים ב-100% שאתם בוחרים בחירה נכונה, עליכם לעיין ולקרוא את הדברים הבאים בהן נציג לכם רעיונות שונים ומגוונים למתנות חורף מיוחדות שמתאימות לכל עובדת ועובד באשר הם.

מתנה מספר 1 לחורף שמתאימה לכל עובדת ועובד – מעיל סופטשל ממותג!


מתנות לחורף לעובדים

כל עובד/ת באשר הוא רוצה לצאת מדי פעם מהשגרה היום יומית ולהנות בטבע בשביל לנקות את הראש ולהתרענן. בחירה במעיל סופטשל ממותג כמתנה לתקופת החורף צפויה להיות בחירה נכונה שתגרום לכל עובדת ועובד שלכם לצאת מהשגרה ולשבת באוויר הפתוח, על הדשא או בים וליהנות מרגעים שקטים של התנתקות מהשגרה העמוסה. אתם תמיד יכולים ואפילו רצוי להוסיף ברכה ולאחל לעובדים שלכם שתמיד ידעו לקחת פסק זמן כדי להתנתק שיתחממו בתקופת החורף המתקרבת.

שי מספר 2 לראש השנה שמתאים לכל עובד ועובדת – מזוודת טרולי מתקפלת


מתנות לעובדים

כשחושבים על הענקת שי לראש השנה לעובדים, צריך לחשוב על הצורך של העובדים שלכם. אפשר לומר שכל עובד ועובדת ישמחו לקבל מתנות שקשורות לטיולים ונסיעות לחו"ל. שכן, מדובר בחלום של רבים מאתנו. לעזוב את השגרה השוחקת לכמה ימים וליהנות מניקוי ראש. לכן, מזוודת טרולי מתקפלת תוכל לשמש כל אחד למטרות טובות.

שי מספר 3 לראש השנה שמתאים לכל עובד ועובדת – סט בישול מקצועי


מתנה לראש השנה

אם יש דבר אחד שמשותף בוודאות לכל העובדים באשר הם זו העובדה שכולם מביאים אתם מתישהו אוכל מבושל מהבית. כדי שהם יוכלו לבשל את המאכלים האהובים עליהם ביותר, אתם צריכים להעניק להם סט בישול מקצועי. מדובר במתנה שמתאימה לכל אחד, מכל רקע שהוא, למשל:
• רווקים
• נשים וגברים שנמצאים בזוגיות
• הורים לילדים וכו'

שי מספר 3 לראש השנה שמתאים לכל עובד ועובדת – מכונת אספרסו לשטח


מתנה לראש השנה

אם יש משהו שחסר לכל אדם שנמצא בטיול בשטח (מלבד העובדה שאין שירותים מסודרים במרבית המקרים) זה הקפה של המכונה מהמשרד. אם אתם רוצים שהעובדים שלכם ייהנו מהחופשה שלכם ויזכרו ברגעים הטובים שלהם במשרד או בבית, אתם צריכים להעניק להם מכונת אספרסו לשטח. חשוב שתדעו שבחירה זו תצריך מכם כנראה להוסיף גם חבילת קפסולות וברכה קצרה ומקורית.

שי מספר 4 לראש השנה שמתאים לכל עובד ועובדת – מכשיר מסג' ידני


מתנות לראש השנה לעובדים

יש מי שאומרים שהאופן שבו נחגג ראש השנה צפוי להשפיע בסופו של דבר על הדרך שבה השנה תיראה. כך שבעצם, אתם צריכים לשים לב שאתם מעניקים שי לראש השנה לעובדים שלכם שיאפשר להם לפתוח את השנה על הצד הטוב ביותר, עם גוף בריא ונפש בריאה. כדי שזה יוכל לבוא לידי ביטוי, אתם צריכים לבחור באקדח עיסוי נייד שיאפשר להם להקל על שרירים תפוסים בעקבות לחץ או מתח שהם חווים בעקבות עומס בעבודה.

שי מספר 5 לראש השנה שמתאים לכל עובד ועובדת – שעון חכם


מתנה לעובדים שעון ספורט

אם יש פריט אחד שאפשר לומר עליו בוודאות שכל אדם, בכל מקום בעולם צריך זה שעון. גם במזרח הרחוק, ששם לא תמיד מתנהלים לפי שעון, יש הרבה פעמים צורך בו. שכן, השעון מאפשר לתכנן דברים מראש. במציאות שלנו, במערב, יש צורך הכרחי בשעון, שהוא נחשב לחלק בלתי נפרד מאורח החיים שלנו. בחירה בשעון כחם כשי לעובדים שלכם לקראת החג, תאפשר לכם ליהנות מהיתרונות הבאים:
• יתאפשר להם לעבוד מרחוק באמצעות השעון
• יפחת הסיכוי שהם יאחרו לעבודה (כי יש להם שעון זמין).

לסיכום

קיים מגוון רחב של אפשרויות להענקת מתנות לראש השנה לעובדים שלכם, אבל אין הרבה חנויות שיש להם היצע רחב, איכותי ומיוחד שמתאים לכל העובדים באשר הם כמו שיש באתר של ניקלס. בחירה באתר הנכון תאפשר לכם לדעת שרכשתם שי איכותי שלא רק ישמח את העובדים שלכם, אלא גם ישמש אותם באופן יום יומי.

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
שיתופי פעולה

לשתף זה לאהוב:

צוות ניקלס

אנחנו מספקים פתרונות מקיפים לחברות וארגונים בתחומים שונים, כולל הפקת אירועים וימי כיף, מתנות ומארזים לעובדים וללקוחות, ביגוד איכותי וכן משחקים וירטואלים לחברות במדינות שונות בעולם.