בחירת מעילים לחורף לנשים בחברה – המדריך השלם

נשים רבות אינן אוהבות את הסרבול של החורף כיוון שהן סוחבות איתן מעיל, צעיף, מטריה, נועלות מגפיים ועוד. כדי להקל עליהן חברות רבות החליטו לייצר פריטים חורפיים שהם בעלי משקל קל יחסית וכך נוח ללבוש אותם ולכן אין תחושה של סרבול.
מדי שנה נשים רבות מתלבטות איזה מעיל לקנות לקראת החורף הקרב, זאת כיוון שיש כמה וכמה אופציות של מעילים לחורף לנשים, אשר מותאם למטרות שונות. ביום יום המעיל הנוח ביותר הוא מעיל פוך מחמם שהוא צמוד לגוף ולכן הנשים נהנות מהחימום התמידי.

מעילים ממותגים

מעיל מסוג זה קיים בדגמים רבים ובכמה דרגות אורך, עד המותניים, עד מעבר לישבן ועד הברכיים.
כשמדובר במעילים המיועדים למקומות קרים מיוחדים בישראל או מעבר לים, כדאי לרכוש מעילים מיוחדים אשר מותאמים לטמפרטורות הללו ולכן הם משאירים את כל החום בתוך המעטפת הפנימית ואין השפעה רבה של הטמפרטורה השוררת בחוץ.
מעבר לכך נשים רבות קונות מעיל חורף שמתאים לאירועים ולבילויים. בדרך כלל מדובר במעיל שהוא ארוך ומגיע עד הברכיים, המעיל הוא מבדים בטיב מעולה המתאימים הן לחימום הגוף לאור הבטנה הפנימית והפוך שלהם והן להגנה מפני הגשם.
מי שלובשת מעיל אלגנטי בחורף מעל הביגוד היפהפה שלה יוצרת מראה מושלם עם המגף התואם בגווניו את כל הנראות הנשית.

מעילי חורף ממותגים

לקוחות רבים מגיעים לקראת החורף לחנויות המתמקצעות במכירה של מעילי חורף, או לחלופין מזמינים את הפריטים הללו באתרי האינטרנט המובילים. בשנים האחרונות ההיצע של המעילים הוא רחב וזאת לאור הייצור של המעילים הקומפקטיים והנעימים המיוצרים במפעלים המובילים בעולם.

מתוך ההיצע של מעילי חורף אפשר לבחור מעיל צמוד או מעיל רחב יותר כך שיהיה נוח ללבוש אותו מעל שכבת הבגדים וגם שתהיה תנועתיות קלילה של הידיים. במעילים שהם בטיב מעולה יש שכבה פנימית של פוך אשר יוצרת חום נפלא ולכן קיימת תחושה נהדרת של חום המתפשט בגוף ומחוצה לו.

האופציות של הדגמים הן נרחבות ואפשר ליהנות ממעילים בשלל דגמים ובגוונים יפהפיים של שחור, אפור, חום והרבה מאד צבעים אחרים שיעניקו התאמה מושלמת לבגדים החורפיים.
בקטגוריה של מעילי חורף אפשר למצוא גם ז'קטים איכותיים בעלי כיסים רבים לנוחות מרבית, ווסטים ללא שרוולים שמאפשרים תנועה חופשית, פליזים חמימים בקשת רחבה של צבעים ועוד.

לסיכום

המגמה היא לרכוש כמה פריטים חמים לחורף כך שאפשר יהיה להחליף בהתאם למזג האוויר. בימים הקרים ביותר ובמידת הצורך לובשים פליז ומעליו מעיל ולכן רוכשים לעיתים מעיל במידה אחת גדולה יותר כדי שאפשר יהיה ללבוש שכבה נוספת של ביגוד. זה קורה בעיקר בימים שבהם יורד שלג בירושלים, בצפון או כשנמצאים בחו"ל.

לשתף זה לאהוב:

צוות ניקלס

אנחנו מספקים פתרונות מקיפים לחברות וארגונים בתחומים שונים, כולל הפקת אירועים וימי כיף, מתנות ומארזים לעובדים וללקוחות, ביגוד איכותי וכן משחקים וירטואלים לחברות במדינות שונות בעולם.

צרו איתנו קשר
שיתופי פעולה

אירוע חברה בראל הנדסה

אירוע חברה מיוחד ומקורי מיטל מחב. בראל הנדסה התקשרה אלינו שבועיים לפני ראש השנה בבקשה אם נוכל להפיק לה אירוע למנהלי הפרויקטים שלהם ברחבי הארץ

Read More »