מעילי חורף לגברים

מעילים ממותגים

הרצון להיות עטופים וחמימים כהלכה בימי החורף, מדרבן את הגברים לגלוש בין האופציות הרבות אשר קיימות באתר האינטרנט, כדי להזמין את הדגם שנראה להם המתאים ביותר מתוך המבחר הגדול הקיים.

מעילי חורף לגברים

הגברים בוחנים בסתיו את הפריטים הקיימים בארון שלהם, לא תמיד הם זוכרים אילו מעילים הם לבשו בשנה שעברה ולכן הם מסתכלים על כל המעילים וחושבים אם הם מתאימים לטרנדים האופנתיים ולמידה שלהם, או שצריך לרענן את המלתחה בהתאם להחלטתם הם בוחנים את כל האפשרויות הקיימות כעת ומסמנים את הדגמים שנראים להם המתאימים ביותר, כדי שהמשלוח יגיע בהקדם ויהיו להם מעילי חורף לגברים שמתאימים להם במידות ובנראות.

כשמגיע המשלוח כל אדם מחליט אם הוא משאיר את המעילים הישנים וכך תהיה לו אפשרות לגוון ובכל פעם ללבוש מעיל אחר, או לחלופין מוסר אותם לנזקקים באמצעות העמותות שמטפלות בכך, כדי שאחרים ייהנו גם הם מחורף חמים.

האופציות המובילות של המעילים לגברים

רוב הגברים מעדיפים לרכוש מעילי פוך איכותיים של היצרנים הטובים בעולם כמו קולומביה, נורת פייס ואחרים. הם יודעים שבמפעלים של היצרנים הללו מקפידים על בקרת איכות ועל טיב המוצרים באופן יוצא דופן ולכן המותגים הללו אף פעם לא יאכזבו והלקוחות יהיו תמיד מרוצים מהאיכות הגבוהה שלהם.

מעילי חורף ממותגים לנשים

כשהנשים מריחות את רוחות הסתיו, הן מבינות שזה הזמן לתוספת לקולקציה שלהן בארון. מבט מהיר בארון מזכיר להן את הפריטים שהן לבשו בעונה החולפת ומהר מאד הן בוחנות באתר האינטרנט מהם הטרנדים האופנתיים כדי להזמין מעילי חורף לנשים. בהתאם לצורך הן מזמינות מעילי פוך בגוון שונה מהמעיל שיש להן בארון, מעיל שהוא ארוך או קצר יותר מהמעיל הנוכחי, כדי ליצור מגוון גדול ככל האפשר של מעילים.

כאשר יש כמה וכמה אפשרויות וגם כמה צבעים, יש אפשרות ליצור שילובים מעולים של הבגדים, המגפיים והמעילים והתוצאה היא לא פחות ממושלמת.
בנוסף למעילי הפוך שאהובים מאד על הישראליות, הן קונות גם פליזים מחממים בכמה צבעים אופנתיים, ווסטים ללא שרוולים וז'קטים צבעוניים הקיימים בגוונים מדהימים ולכן מתאימים מאד לביגוד ולמגפיים האופנתיות.

פריט חשוב בארון הוא מעיל אופנתי ארוך שמתאים מאד לבילויים ולאירועים. כל מעיל מסוג זה מעניק לכל אישה הופעה מעוררת השתאות ולכן היא בוחנת את האופציות וקונה את הדגם שיחמיא לה ביותר.

המעילים הקומפקטיים

אחד היתרונות המשמעותיים של מעילי הפוך היא שאפשר לקפל ולגלגל אותם בתום השימוש. מוציאים מהם לאט לאט את האוויר וכך הם מאבדים מהנפח שלהם והופכים לקטנים מאד. הם נכנסים לכיס פנימי או לחלופין לתיק קטנטן שמספק יצרן המעילים וכך אפשר להניח את המעיל המצומצם בתוך התיק או בתוך המזוודה. בדרך זו המעיל לא תופס מקום רב ולכן הוא נוח מאד לנסיעות ולטיולים הן בארץ והן בחו"ל.

 

לשתף זה לאהוב:

צוות ניקלס

אנחנו מספקים פתרונות מקיפים לחברות וארגונים בתחומים שונים, כולל הפקת אירועים וימי כיף, מתנות ומארזים לעובדים וללקוחות, ביגוד איכותי וכן משחקים וירטואלים לחברות במדינות שונות בעולם.

צרו איתנו קשר
שיתופי פעולה

Case Study – Bruker

100 תיקי סמסונייט איכותיים לחברת ברוקר טכנולוגיות ישראל. 17 יוני, 2021 | Case Studies, שיתוף פעולה עם ברוקר, תיקי סמסונייט תקציר קצר על שיתוף הפעולה

Read More »

Case Study – BNC

80 משלוחים לחברת BNC יזמות נדל"ן – מתנות חג ללקוחות 22 ספטמבר, 2020 | Case Studies, שיתוף פעולה עם BNC, מארזים ללקוחות החברה תקציר קצר

Read More »

Case Study – Medtronic

תיקי מחשב אופנתיים לחברת מדטרוניק 22 ספטמבר, 2020 | Case Studies, שיתוף פעולה, תיקי מחשב איכותיים תקציר קצר על שיתוף הפעולה פרוייקט שנמשך למעלה מחודשיים,

Read More »

mainlin — Elementor

CASE STUDY: איך שימחנו את עובדי מינליין נובמבר, 2021 | Case Studies, שיתוף פעולה, מיתוג מעילים תקציר קצר על שיתוף הפעולה הפעם, במקרה לגמרי התחלנו

Read More »