איך לבחור מעילים לעובדים בחורף

חברות רבות נערכות מבעוד מועד ונציגיהם בוחנים כמה אפשרויות של רכישת מעילים לחורף עבור כל העובדים שלהם. מדובר הן בגברים והן בנשים ועל פי המידה של כל אחד מהם.

איך לבחור מעילים לעובדים בחורף

כיוון שההיצע של המעילים השונים המיובאים ארצה הוא גדול, די קשה לקבל החלטות בנושא זה. לכן כאשר בוחנים איך לבחור מעילים לעובדים בחורף, הדרך המומלצת היא להתייעץ עם מומחים בתחום זה. אנשי הרכש של חברות מקצועיות שעוסקות בתחום הביגוד לעובדים כבר שנים רבות כמו ניקלס מכירים היטב את ענף המעילים ולכן הם בוחרים להציע ללקוחותיהם רק מעילים שהם בטיב מעולה אשר מיוצרים במפעלים המובילים בעולם כמו דה נורת פס, קולומביה, אצטק ועוד.

המומחים הללו יסייעו לכל מעסיק המעוניין בבחירה של מעילים לעובדים לחורף על פי הקריטריונים התואמים את הצורך של כל אחד מהם. יש הבדל מהותי בין הצורך של עובדים שאמורים להגיע בחורף מהמכונית למשרד או למפעל שהם מקומות סגורים, מול עובדים שנמצאים בשטח כמו במשימות של עבודה, או פיקוח באתרי בנייה ובמקומות נוספים.

המעיל המוצלח ביותר

כאשר בוחנים את כל האופציות ועל פי הנתונים הנדרשים, מגיעים למסקנה שהבחירה הנכונה היא אחד הדגמים המובילים של מעילי קולומביה וזאת לאור היתרונות הרבים שלו. לדוגמה מעיל סופטשל קולומביה הוא קשיח בחלקו החיצוני ולכן יוצר אטימות כמעט מוחלטת מפגעי מזג האוויר כמו הרוחות המנשבות בחוזקה והגשמים הסוערים. מעבר לכך הבד האיכותי שממנו מיוצרים מעילי קולומביה הוא בד דוחה מים, דוחה כתמים ויש גם הגנה על האדם מפני לחות.

הרצון של כל אדם הוא להרגיש חמימות בחורף. מעילי קולומביה המיוצרים בטכנולוגיות חדשניות מאפשרים זאת כיוון שיש בהם כמה שכבות של בטנה רכה ובד תרמי. כך שההרכב הפנימי הוא מחמם מאד ועם זאת יש שכבה קשיחה בחלק העליון. לנוחות מקסימלית יש רוכסן איכותי שמאפשר פתיחה קלילה של המעיל לכל אורכו.

ייחודיות של מעילי חורף

החברות אשר מזמינות כמות גדולה של מעילים לעובדים לחורף בשלל צבעים לגברים ולנשים, מבקשות למתג אותם ולכן בכל המעילים ובכל המידות מוסיפים לוגו ממותג של החברה על פי הצבעים המוכרים שלה. כאשר רואים את הלוגו הבולט והמוכר על המעיל שהוא בצבע אחר כמו שחור או כל צבע טרנדי אחר, ברור לכל אחד היכן עובד האדם שלובש מעיל זה. זה כיף ליהנות ממעיל בטיב מעולה ועם זאת ליצור פרסום למקום העבודה.

השקעה בעובדים

קו החשיבה בעסקים רבים הוא להשקיע בעובדים ואם כבר התקבלה החלטה על רכישת מעילים לחורף לעובדים, המגמה היא לרכוש את הדגמים הטובים ביותר. העובדה שיהיו לכולם מעילים זהים תאפשר לכולם להתחמם בימי החורף הקרים ויש סבירות גבוהה שבדרך זו הם יהיו חסינים יותר מפני מחלות החורף וזאת לרווחתם של המשפחות וגם של עובדי החברה, כיוון שהן בני הבית והן העובדים עלולים להידבק מהם.

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר